tombalaci_46 demiş ki:
Zorla Bana Konuyu Sildirtecen :@ Güvenmiyorsan Kullanma Beni Tanıyan Zaten Tanır.. Sro_client'i virüssüz olan varmı aceba.. Eset Nod32 bile siliyor..
hayırdır niye sinirlendin bu kadar? sana güvenmek zorundalar mı. her yüklediğin şeyde illaki bi virus bulunması insanı suphelendirmiyor da degil.

Kardeş linktemi sorun var bendemi 3 gündür Rapidshare error verip duruyor indiremedim gitti bi yardımcı olursanız sevinirim.

tombalacı46 çok teşekkurler senı 1 senedır yaptıgın programlarla tanıyorum.hıc konusmadık guvenılır bırı oldugunu bılıyoruz.ınanmayanlar ındırmesın emege saygı denen bısey war saygısızlık yapmayalım lutfen

gzl ama sikllerin çoğu ing deil çince bot çalıor ama sikllleri yapamadım

Bende o msvcr71.dll adlı hiçbişey gözükmüyor... Başka şeyler var,ne yapabilirim?

ellerine sağlık ama ben şurasını anlıyamadım
-Açılan Pencereden Threads'a tıklayın ve 3 tane msvcr71.dll var her birine tek tek tıklayarak alttan Suspend'e tıklayın.
haliyle msvcr de çıkmıyor ve yapmıyorum =))

Teşekkürler.Peki 1 sorum olucak.
Her defasında oyuna girerken hep aynı yöntemimi kullanıcaz ?

Ya oyuna yeni başladım da bu sikilleri koyduğun yerin şeklini nasıl değiştiriyorsun?

beyler bu sey oyunlalarınızın pw lerini öğrenmek içindir sakın kullanmayın tavsiye etmiyorum ...

buradaki botu ve programları indirmeden de yapabilirsiniz. eğer kuşkunuz varsa programı araştırıp indirin. sibibot ta kendinizinki olabilir işlemleri aynen yapın. eğer msvcr71.dll görünmüyorsa sro yu 2000 de çalıştırın.. win7 de çalışmaktadır. çok güzel bir yöntem emeği için tombalacı ya teşekkür ederim...

Yukarı Alt