Öncelikle Botu Ve Programımızı İndirelim..

NOT: Virüs vs gibi gevezelik yapacak kişiler indirmesin..

http://rapidshare.com/files/259951008/nodcbot_tombalaci.rar

İçindekiler..

-MultiClient, Nodc, ZoomHack
-Sibibot
-ProcessExplorer

Anlatım..

-İlk Önce Sibibotu Açın
-Sonra Ardından Silkroadı Açın ve Start Diyin Yanlız ID ve pw girmeden bekleyin
-ProcessExplorer Programını Kurun ve Açın sro_client.exeyi iki kere tıklayın..
- Resim Silinmiş.
-Açılan Pencereden Threads'a tıklayın ve 3 tane msvcr71.dll var her birine tek tek tıklayarak alttan Suspend'e tıklayın.
- Resim Silinmiş.
-Şimdi Oyuna Dönün ve id pw girin oyuna girince karakterinizi seçmeden tekrar programa dönün ve o 3 msvcr71.dll'yi tekrar tek tek tıklayarak Resume yapın
-Daha sonra karakterinizi seçip oyuna girebilirsiniz.
-Botu Çalıştığını Göreceksiniz =)

- Resim Silinmiş.

Virüs Tarama Sonuçları..
Her Private Serverin Clientinde ve Botta Virüs Vardır yinede siz bilirsiniz..

http://www.virustotal.com/tr/analisis/f3fc41fda92d08f344293637ed9e58aade18befb6704ae94ccaadfeaa3c53c8f-1248544479

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne Yazdım Not Olarak Virüs Mirüs tarama felan istiyorsan kendin indir tarat ben uğraşamam yada kullanma...
arka Planda basan oto enterin varsa çalışır biraz önce denedim %100 Nodc ile çalışıyor..

Zorla Bana Konuyu Sildirtecen :@ Güvenmiyorsan Kullanma Beni Tanıyan Zaten Tanır.. Sro_client'i virüssüz olan varmı aceba.. Eset Nod32 bile siliyor..

Böyle Mesajlar devam ederse linki kaldıracagım..Güvenmeyen Kullanmasın..
Bu Arada Deneyip Yorumlarınızda Eksik Etmeyin Lütfen =)

tombalaci_46 demiş ki:
Zorla Bana Konuyu Sildirtecen :@ Güvenmiyorsan Kullanma Beni Tanıyan Zaten Tanır.. Sro_client'i virüssüz olan varmı aceba.. Eset Nod32 bile siliyor..
Konunun başına virus taramasını koymanı bekliyorum yoksa çöpe taşıyacağım,kimsenin bu programı indirmesi için seni tanıması gerekmez amaç herkesin yararlanması değilmi?Bekliyorum.

Alone demiş ki:
tombalaci_46 demiş ki:
Konunun başına virus taramasını koymanı bekliyorum yoksa çöpe taşıyacağım,kimsenin bu programı indirmesi için seni tanıması gerekmez amaç herkesin yararlanması değilmi?Bekliyorum.
Ekledim Yinede Keyfiniz bilir kaldırabilirsiniz..ama sonra Petfilterde olduğu gibi link için yalvaranlar oluyor..

Sibibotta zaten bu kadar virüs görünüyor virüstotale göre..

bu kadar çıkması çok normal + tombalacı birşey eklemiş değil zaten onu tanıyoruz yıllardır..

yinede isteyen indirir tabiki.

Yukarı Alt