yapdııqın bot bide arkadaşız ßenim char soyuldu .. ve bu bottan oldugu kesin.. bi kaç arkadaşınki daha olmuş..
Botu sakın calıstırmayın.. calıstıranlar acil deiştirsin şifreyi

yapdııqın bot bide arkadaşız ßenim char soyuldu .. ve bu bottan oldugu kesin.. bi kaç arkadaşınki daha olmuş..

Efanet demiş ki:
Biraz sakin ol.
Tombalacı bu sitenin en iyi insanlarındandır onun bir suçu olmadığı kesin. Ayrıca charı soyulanlar trojan sadece bottan mı dolaşıyor ? Aklına gelebilecek her türlü program oyun vs. den gelebilir...

yardım edin lütfen programı açıyor herneyse72.dll 3 tane yok 0 tane var yardım edin lütfen.

NEREYE BE NORMAL BOTU İNDİRDİM HİÇ BİŞY OLMADI SONRA BU LİNKİ GÖRDM İNDİRDİM YAPTIM ÇIKTIM OLMADI ÇIKTIMDA BİDAHA GİRDİMDE CHAR EN SONUNDA 5munites... daha ne olsun atın atcaksanızda beni ama bu gerçek böle bu link yüsünden 10arkimin charı soyuldu daha ne olsun ki kanıtı...

allah ne muradın warsa wersin tombalacı allh razı olsn çalışıo yöntem çok saol walla:D xdxd:D:D:D

Takımı
Galatasaray
TombaLacı kardeş ben Vista kullanıorum laptopda Sroyu Yönetici olarak çalıştırıyorum Ve yönetici olark çalıştırmassam directx erroru veriyor yönetici olarak çalıştırısam da Process tam erişemiyor hiçbirinin gerçek ismi gözükmüyor uyumluluğu 95 e alıp yapsam çalışıyor oyuna grdikten sonra tekrar resume diyorum ama sonra chara gir deyince NOW LOADING de takılıor napmam gerek sanaırım yapamıcam

Takımı
Galatasaray
Smart demiş ki:
TombaLacı kardeş ben Vista kullanıorum laptopda Sroyu Yönetici olarak çalıştırıyorum Ve yönetici olark çalıştırmassam directx erroru veriyor yönetici olarak çalıştırısam da Process tam erişemiyor hiçbirinin gerçek ismi gözükmüyor uyumluluğu 95 e alıp yapsam çalışıyor oyuna grdikten sonra tekrar resume diyorum ama sonra chara gir deyince NOW LOADING de takılıor napmam gerek sanaırım yapamıcam
2000 E getirince çalıştı saolasın..

Ya botun pet filterini nasıl yapıcaz ya herşeyi topluyor sinir oluyorum.Sadece itemleri toplayan ayarı nasıl yapıcaz yada öle bi filter programı varmı?

Takımı
Galatasaray
Yok arkadaşım yok yöntem çalılmıyor. 2Tane kesiyor sonra duruyor. 1-2 Defa çık gir diyosun zaten girmek de okadar kolaydı :P Aynı botu tekte girerek denedim çalışıyor .. Diğer türlü 1-2 kesiypr bırakıyor..

soygun yaptını kabul ediosun yani merak etme dostum gün gelir bizde senn charı soyarız bigün ödeşiriz 8) :wink1:

Yukarı Alt