Xenas

1 defa soyuldum . Pc ye format attım hiç bir şey yüklemedim sadece silkroad... Fazla koymadı bana soyulmak Arkadaşlarım sağolsunlar tekrar topladım charımı eskisinden daha da iyi oldu ama charı topladıktan 1 gün sonra 2. defa soyulmak bana çok koydu ve artık bu oyunu oynamayacağım. Oynayanlara ALLAH kolaylık versin hepinize Kolay Gelsin... Ben bu şerefsizliği kimseye yapamam yapanlar Utansın.
Bana yardım eden herkese ImmOrTaLs guildine tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum... Hakkınızı hiç bir zaman ödeyemem...
Olması Gerekn Buydu 6 gün Sonra Pluto'nun ilklerinden birisi olan ShupaR karakteri artık olmayacaktır... Saygılarımla...

_cLaw_ tarafından charın deletesi kaldırılmıştır samet oyuna biraz ara verecektir...

Takımı
Besiktas
FeaR_kiNG demiş ki:
en iyisini yapmışsın arkadaş bu oyun para tuzagı zaten bende bıraktım insanı eve kapıyı bu oyun
+1905 0yun yuzunden arkadasım kalmadı

Cok severim bole insanları.Bi adilik oldumu verdigi parayı emegi dusunmeden onuruyla basıp gitmek.Satarsan charın adıyla bi dwm olur ama bole olay biter.

Bide orda bi iki arkadas eve kapattı beni fln demis oyun.Arkadaslar gezin tozun sohbet edin,emin olun bu dandik oyundan iyidir.klavye cocugu olamyın.Sosyal olun,ilerde hasta olunca size JM bakmıycak

samet abi senindemi :( bizim unionda da cogu kişi soyuldu _Valikie_ Parafin ve diğerleri :(
geçmiş olsun :(

Şerefsizliğin biri bin para Kardeş SiLme Hatta Çarı Bi Daha Giyindir GrandName Varsa Üstüne İbretOlsun Yazdır.
Sonrada Şifre ID Hepsini Bi Güzel Deiştir

Yukarı Alt