Takımı
Fenerbahce
Merhabalar,
Arkadaşlar 8 gün sonra sevgilimin doğum günü. Aklımda bir sürü şey var fakat hiçbirini yapamıyorum. O gün çalışıyor. Akşam saat 8:30'da işten çıkacak 9:30 da evde olması gerekiyor. 1 saatimiz var. Mecburen arabada geçireceğiz o vakti. Ne gibi süprizler yapabilirim arabada ? Yardımcı olabilir misiniz? Torpidoya çiçek mı koysam..Bir tane video çekip onu mp3 e çevirip müzik açıyormuş ayağına dinletmek istiyorum. Bu tarz değişik fikirleriniz varsa söyler misiniz :)
Saygılar.

Takımı
Fenerbahce
2016 yılında başka bir erkekle gördüm. El ele yürüyorlardı benimle sevgiliyken. Kimseye aşık olamam derken karşıma dünyalar tatlısı bir insan çıktı. İyisiyle kötüsüyle 5 yıl geçirdik. Evlenelim artık dedi. Annesiyle tanıştım. Annesi ilk görüşmede işin iyi değilmiş, işin kötüymüş, işin garanti değilmiş gibi 6-7 kere ithamda bulundu direkt olarak. 14.02.2017 yılında başladığımız 5 yıllık gül gibi ilişkimi 10.10.2021'de bitirdim.. Allah herkesin karşısına halden anlayan bir insan çıkarsın..

2016 yılında başka bir erkekle gördüm. El ele yürüyorlardı benimle sevgiliyken. Kimseye aşık olamam derken karşıma dünyalar tatlısı bir insan çıktı. İyisiyle kötüsüyle 5 yıl geçirdik. Evlenelim artık dedi. Annesiyle tanıştım. Annesi ilk görüşmede işin iyi değilmiş, işin kötüymüş, işin garanti değilmiş gibi 6-7 kere ithamda bulundu direkt olarak. 14.02.2017 yılında başladığımız 5 yıllık gül gibi ilişkimi 10.10.2021'de bitirdim.. Allah herkesin karşısına halden anlayan bir insan çıkarsın..
anlaşılan BigBadLuckLike olmuş senin ilişki hayatın. Umarım karşına iyi insanlar çıkmaya devam eder. :beer:

Yukarı Alt