canım sıkıldı açmak istedim
ben değer verdiğim iki kişi için ilk sigarayı bıraktım sonra 2 yıl emek verip uzattığım kestim 3. ise alkol almayı bıraktım ve pişman da değilim sonuçta bunları değer verdiğim birileri için yaptım onlar (Ceyda ve Şeyda)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
boş işler boşşşş hayat geçip gidiyor değermiş kestirmekmiş 3 gün sonra siktir edilince lanet okumakmış ahahaha daha youn başındasın kuzum makara:

Ps : hayatta sadece şunu unutmayın asil ve iyi insan olun 8)

Takımı
Galatasaray
herşeyi yaşamaya bakıcaksın hayatta ama tamamen hepsini değil :)
Hayat denen şey eşek kuyruğu kadar kısa kıymetini bilmelisin herzaman gülmeye bak :wink1:

JetHomme demiş ki:
şu senin ikizler vardı onlar için yaptın dimi bunları.
onlara hayır diyemediğim için ilk şeyda ile daha yeni tanışıyoz sigara içtiğimi gördü balkonda nie içinyon dedi bi kız yüzündendi o zmn sonra bırak dedi paketi kırdım attım sonra biraz zaman geçti tükanı taşıdık 3 ay filn önce saçını kessene dediler bende biraz düşündüm 3 5 gün kadar kestim kökten saçları geldim sonra işte 29 temmuzada kızların doğum günün de bi kaç şişe bira almıştım içicektim ki ceyda zıkkım iç dedi bende bıraktım o günden beri ne alkol nede sigara.

extraloob demiş ki:
boş işler boşşşş hayat geçip gidiyor değermiş kestirmekmiş 3 gün sonra ****** edilince lanet okumakmış ahahaha daha youn başındasın kuzum makara:

Ps : hayatta sadece şunu unutmayın asil ve iyi insan olun 8)
hayat boş eğlen çoş bundan sonra (biraz düşüniyim)

Sonunda çoğu kez üzülmek de olsa birilerini sevip bağlanmak kadar güzel bir şey yok. Hem hayatı seversin onunlayken hem daha yaratıcı ve eğlenceli birisi olursun. Ayrılık kısmına da gelince kendini kolay toparlayabilirsen o da faydalı bir deneyimdir çünkü hepimiz o toprağa yalnız giriyoruz.
Yani yaşıtlarım, abilerim ve küçük kardeşlerim, severek yaşadığınız bir birliktelik açlığını gidermek için yatağa girmekten kesinlikle daha çok zevk verir

Advance

Hayatını başkalarının yoğurmasına izin vermen bence çok yanlış kendi seçimlerini kendin verebilecek kadar yeteneğin olması lazım.

GteGrenSemsiye demiş ki:
Sonunda çoğu kez üzülmek de olsa birilerini sevip bağlanmak kadar güzel bir şey yok. Hem hayatı seversin onunlayken hem daha yaratıcı ve eğlenceli birisi olursun. Ayrılık kısmına da gelince kendini kolay toparlayabilirsen o da faydalı bir deneyimdir çünkü hepimiz o toprağa yalnız giriyoruz.
Yani yaşıtlarım, abilerim ve küçük kardeşlerim, severek yaşadığınız bir birliktelik açlığını gidermek için yatağa girmekten kesinlikle daha çok zevk verir
nerdeyse 3 haftadır göremiyorum ama hergün telefon la konuşuyoz yolda yürürken parfün kokularını başkalarından kokusu gelince bi an onlarmış gibime geliyor

Advance demiş ki:
Hayatını başkalarının yoğurmasına izin vermen bence çok yanlış kendi seçimlerini kendin verebilecek kadar yeteneğin olması lazım.
kendi seçimlerime kendim veriyorum zaten bu aralar biraz sıkışığım acill paraya ihtiyacım var ondan ondan bazı şeyleri düşünemiyorum

JetHomme demiş ki:
şu ikizleri çok merak ettim ya. Resimleri felan yokmu ? makara:
içinde kalmasın :mrgreen: :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

soldaki ceyda sağdaki şeyda

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt