Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yabancı forumda birisi paylaşmış bu hazır logoları PSD halinde , hem PSD halini paylaşıyorum hemde ben yapamam , photoshop bilgisayarımda yok diyenler için ücretsiz olarak server isminizi düzenliyorum. Tek yapmanız gereken serverınızın ismini yazıp hangi logoyu istediğinizi söylemeniz.

1
6a-min.png

2
2-min.png

3
3-min.png

4
4-min.png

5
5-min.png

6
grentia-min.png

6.logo "Mahmoud Abosrea" isimli Grafikere aittir , ücretsiz paylaşılmıştır. Çalışmasını beğenenler ismine tıklayıp facebook adresinden iletişime geçip , ücretli çalışma yaptırabilir.
1,2,3,4,5 numaralı logolar da "DJITeX Network" e aittir , özel , ücretli çalışma istiyorsanız facebook adresinden iletişime geçebilirsiniz.​

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Merhabalar Rica Etsem Gobi Sro Olarak 4. Resmi Tasarlarmısınız Çok Teşekkür Ediyorum Şimdiden

Merhabalar Rica Etsem FightClubSro Olarak 1. Resmi Tasarlarmısınız Çok Teşekkür Ediyorum Şimdiden

Merhabalar PamukSro Online için 2. logoyu yapabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler

Merhaba Liberty Sro Online Yaparmısın ? no 4 bide nasıl yapıyorsun bizede söylermisiniz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Merhabalar Rica Etsem FightClubSro Olarak 1. Resmi Tasarlarmısınız Çok Teşekkür Ediyorum Şimdiden
fight-min.png

Merhabalar PamukSro Online için 2. logoyu yapabilirmisiniz acaba şimdiden teşekkürler

pamuk-min.png

Merhaba Liberty Sro Online Yaparmısın ? no 4 bide nasıl yapıyorsun bizede söylermisiniz ?
liberty-min.png

Zor bir olay değil , bilgisayarına photoshop indir , linkten psd'yi indir. Dosyaları aç , layers bölümüne gel ve üzerinde "T" yazanlara çift tıkla. Yazıyı değiştir kendi serverının adını yaz.
10 dakika kurcalasan çözersin.

Yukarı Alt