Demiştim demekten nefret ediyorum ama ben demiştim ^^Daha önceki konumda görmüştünüz zaten çoğu kişi inanmadı ama gördüğünüz gibi harika bir pvp server ve 1k kişi online dı gece 4 5 gibi bile 400 500 kişi vardı. Bunlardan biride bendim ^^ Job War yaptık pvp yaptık uniqler kestik ve müthiş zevkliydi 10 saatir çıkmamışım kafamı daha yeni kaldırdım ^^

Hangi server olduğunu söliyim direk ;

Perfection Online - http://www.perfection-online.com/gamecp/register.php

SS ;

- Resim Silinmiş.

PS : RecLast veya OnlyWaR ı görürseniz benimdir :D
PS2 : Herkese böyle bi server nasip olur inş :D

İşte Konu ;

Arkadaşlar bu saatten sonra serverların tutacağına inanmıyorum bu yüzden nasıl tutturacağınızı anlatıcam ^^ Bu vsro dosyaları ile fazla uğraşmadım fakat nasıl tutacağını iyi biliyorum. başlıyalım ;

Server özellikleri;
Lv Cap:110
Skill Cap:110
Exp rate 100x
Sp Rate 100x
PT exp rate 100x
Gold Rate 30x
Item rate 30x
//rateler uygun çok kolay kasılıyor.
Irklar European - Chinese

En beklenen kısım;
Oyuna başlayınca
95lv Karakter
2m Skill Point
100m Gold
10dg silahlar
15 Global ile başlarsınız...

Ek Özellikler;
Fortress War çalışmaktadır.
Battle Arena Çalışmaktadır.
Petler Sorunsuz Çalışmaktadır.

Server'a Nasıl girerim?,
Server Vps üzerine kuruludur.
Herhangi bir vsro clienti ile Loader Kullanarak

Neden 110 cap?

Çünkü 110 capda son var ve düşme oranı yüksek bu sayede hemen herkesin charı birbirine eşit ve yakın olmuş olacak.

Neden Rateler yüksek?

Çünkü altta da anlattığım gibi eğlence serverı olmalı lwl kasıp sıkılmak istemiyoruz...

Aynen bu arkadaş gibi direk 95 lwlden başlarsak çoğu kişi gelecektir. Çünkü artık çoğu kişi baştan char kasmak istemiyor. LwL LwL LwL Değil Eğlence eğlence eğlence istiyor. Bu yüzden Direk yüksek bi lwlden başlatıp uniq sürelerini azaltmanız lazım.Bu sayede daha seri uniq çıkacak. Ayrıca seri uniq eventları yapmanız lazım belli saatlerde düzenli olarak uniq atışı yapmanız lazım. + Olarak yine trader ve pvp zevkini yaşatmalısınız bu yüzden pvp eventları ve toplu trader olayları yapmalısınız. Yani kısacası oyunun her alanında eğlence yaşamak için her türlü eventdı fikri yapmalıyız. Çünkü oyunda binlerce olay var ve bunların çoğu eğlenceli düzgünce ayarlanırsa eminim en iyi server olacaktır.

Herneyse daha fazla uzatmıcam bukadar bilgi şimdilik yeter gerisini ilerde kendim server açarsam diye saklıyorum ^^ Daha bir sürü fikir ve olay var fakat onlar bende kalsın ^^

By RecLast

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
SERVER HAKKINDA BİAZ DAHA BİLGİ VEREBİLİRMİSNİZ ? NERDEN indireceğim ? sadece pacht var -.-

up ! biri clientini göndersin hamachimi bu anlamadım ben -.-

Takımı
Besiktas
Büyük ihtimalle şu sızan sro dosyalarına ihtiyacınız var.Tahminimce o dosyalar ile açıldı server.
Ps: Başarılar.Daha çok player sayısına ulaşman dileğimle.

Arkadaşlar bu saatten sonra serverların tutacağına inanmıyorum bu yüzden nasıl tutturacağınızı anlatıcam ^^ Bu vsro dosyaları ile fazla uğraşmadım fakat nasıl tutacağını iyi biliyorum. başlıyalım ;

Server özellikleri;
Lv Cap:110
Skill Cap:110
Exp rate 100x
Sp Rate 100x
PT exp rate 100x
Gold Rate 30x
Item rate 30x
//rateler uygun çok kolay kasılıyor.
Irklar European - Chinese

En beklenen kısım;
Oyuna başlayınca
95lv Karakter
2m Skill Point
100m Gold
10dg silahlar
15 Global ile başlarsınız...

Ek Özellikler;
Fortress War çalışmaktadır.
Battle Arena Çalışmaktadır.
Petler Sorunsuz Çalışmaktadır.

Server'a Nasıl girerim?,
Server Vps üzerine kuruludur.
Herhangi bir vsro clienti ile Loader Kullanarak

Neden 110 cap?

Çünkü 110 capda son var ve düşme oranı yüksek bu sayede hemen herkesin charı birbirine eşit ve yakın olmuş olacak.

Neden Rateler yüksek?

Çünkü altta da anlattığım gibi eğlence serverı olmalı lwl kasıp sıkılmak istemiyoruz...

Aynen bu arkadaş gibi direk 95 lwlden başlarsak çoğu kişi gelecektir. Çünkü artık çoğu kişi baştan char kasmak istemiyor. LwL LwL LwL Değil Eğlence eğlence eğlence istiyor. Bu yüzden Direk yüksek bi lwlden başlatıp uniq sürelerini azaltmanız lazım.Bu sayede daha seri uniq çıkacak. Ayrıca seri uniq eventları yapmanız lazım belli saatlerde düzenli olarak uniq atışı yapmanız lazım. + Olarak yine trader ve pvp zevkini yaşatmalısınız bu yüzden pvp eventları ve toplu trader olayları yapmalısınız. Yani kısacası oyunun her alanında eğlence yaşamak için her türlü eventdı fikri yapmalıyız. Çünkü oyunda binlerce olay var ve bunların çoğu eğlenceli düzgünce ayarlanırsa eminim en iyi server olacaktır.

Herneyse daha fazla uzatmıcam bukadar bilgi şimdilik yeter gerisini ilerde kendim server açarsam diye saklıyorum ^^ Daha bir sürü fikir ve olay var fakat onlar bende kalsın ^^

By RecLast

Silinmiş heralde buraya ekliyorum ozaman.

PS: Bu serverda sadece takılıyorum arkadaşlar gm falan değilim yani Sadece server açmak isteyenler nasıl tutacaklarını bilmiyorlardı bende onu açıkladım. Bu serverda oynamak isteyenler Perfection Sro yazsın google a gerekli açıklamayı görüceklerdir :)

vendorlardan pot arrow item vs alınca dc yiyorum silkli diyor pot almak bendede silk yok la :D

asdf :D RecLast banned from perfection sro :D

Egyp +9 silahlı bi charla pvp ettik kestikten sonra banlandım GM in yan charıymış sanırım fena kızdı :D Türklere ban çakmazlar inş gençler kusura bakmayın xD :D

Yukarı Alt