Yazın gelmesiyle birlikde yeniden bir private girişiminde bulunmak istedi canım ve şuan en ideal server burası gibi durmakda,

Bugün bazı yakın arkadaşlarıma sorduğumda ise biz artık bırakıyoruz,sarmıyor çoluk çocuk doldu vs gibi sitemler işittim ve sizlere de sormak istedim serverda ki durum ne nasıl gidiyor işler,lag,ortam vs :popcorn:

Çoluk cocuk doldu diyenin nick baş harfi C dimi :lol:
Vallahi ben oyundan memnunum he eğer oyunda çoluk cocuk var diye başlamıyorsan kendi kararın çünkü onlar çocuksa sende abiliğini göstericeksin açıkcası ben memnunum :beer: :kalp:

Guathema demiş ki:
Çoluk cocuk doldu diyenin nick baş harfi C dimi :lol:
Vallahi ben oyundan memnunum he eğer oyunda çoluk cocuk var diye başlamıyorsan kendi kararın çünkü onlar çocuksa sende abiliğini göstericeksin açıkcası ben memnunum :beer: :kalp:
gayet tabi ben abiliğimi gösteririm ama herşey biryere kadar değil mi ?

serverda ki adamlar beni fazla ilgilendirmez yakımın 3-5 adam olsun yeterli lag çinliler ortam nasıl?

güzel Mert güzel gel servera.
guildimize de bekleriz eğer gelirsen.

Serverde lag hiç yok yani öle cinliler hiç umursamıyorum gayet sen abiliğini göster yeterlidir,sen oyuna geline AlonePrinces pm at dostluk arıyorsan :beer:

aslında oyundan menunmusunuz demen daha mantıklı olurdu oyunda ne kadar iyi insanlar olursa olsun server ne kadar iyi olursa olsun oyunda sorunlar var örnek olarak stall.Stall açamıyorsun oyunda bu da item satışını engelliyor aradığın itemi bulamıyorsun çoğu zaman bulsanda bluesiz oluyor genelde ona stone ararsın iyi bir set yapan günlerini alabilir bu da karakterin gücünü etkiliyor 100+ lvl de bluesiz hatta npc itemle kasan insanlar gördüm hatta onlardan biride bendim item sorunu var kısaca lag vs yok.

Takımı
Seçiniz...
JustIceStorm demiş ki:
aslında oyundan menunmusunuz demen daha mantıklı olurdu oyunda ne kadar iyi insanlar olursa olsun server ne kadar iyi olursa olsun oyunda sorunlar var örnek olarak stall.Stall açamıyorsun oyunda bu da item satışını engelliyor aradığın itemi bulamıyorsun çoğu zaman bulsanda bluesiz oluyor genelde ona stone ararsın iyi bir set yapan günlerini alabilir bu da karakterin gücünü etkiliyor 100+ lvl de bluesiz hatta npc itemle kasan insanlar gördüm hatta onlardan biride bendim item sorunu var kısaca lag vs yok.
:muck: Bal bal

JustIceStorm demiş ki:
Teşekkürler bunları öğrenmem iyi oldu gerçekten :beer:

Yukarı Alt