guzel bi pvp fakat karsindaki adam cok amator we cok lagi war sanirim we zaten blade 68 den sonra guclenir hatta artik 73 den sorna cok daha guclenir.nse guzel paylasim tesekkurler Wink

yaw sizde bladeyi korumak için sölemediniz kalmadı onun 63 batırı açılıncamış 68 açılıncamış ee bizim elimiz armut mu toplucak yani bizde nukeleri uplucaz falan filan yani yorumlarınız tek taraflı yapmışınız sizde bladesiniz herhal Wink

valla ben su güne kadar blader charlarımla hiçbi nukere yenildiğimi hatırlamıyorum,kapışacağım zaman benden 3-4 lvl yüksek nuker seçerdim karşıma zevkli olsun diye,hatta 2 nukerle birden kapışıp yendiğim çok oldu :lol:

muratko193

Öğretiyorum
'Ben Full Str Bow um' Beyler Eski Patch De İnt Ciler Cok Zayıfdı Ama Sımdı Bi Nevzede Olsa Guclendiler Cold Da Snow Shield Serisi ACıldı 70 Lvl Nukeleri Acıldı Nukerleride okadar hafife Almayın..''Yanlıs Anlamayın Nukerleri Savunmuyorum''

Pennywise demiş ki:
valla ben su güne kadar blader charlarımla hiçbi nukere yenildiğimi hatırlamıyorum,kapışacağım zaman benden 3-4 lvl yüksek nuker seçerdim karşıma zevkli olsun diye,hatta 2 nukerle birden kapışıp yendiğim çok oldu :lol:
yenildini görmediysen al gör ok artık devir değişti popcorn

Yukarı Alt