Takımı
Besiktas
Server işi nasıl dönüyor merak ettim işi biraz araştırmaya karar verdim server dosyaları falan buldum ama her adımda bir hata alıyorum yardım edebilecek varsa sevinirim :rolleyes1:
İlk hata

Takımı
Besiktas
sarkoLata demiş ki:
Certification'ı açmadan oyunu açamazsın.
Dediğin böyle bişey sanırsam buldum 1 - decompile -2 - compile açıldı ama 3 - CustomCertificationServer açılırken böyle oluyor :think:

Takımı
Galatasaray
Duygusuzz demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Dediğin böyle bişey sanırsam buldum 1 - decompile -2 - compile açıldı ama 3 - CustomCertificationServer açılırken böyle oluyor :think:
Onun ini diye ayar klasörü var. Onun içindeki .ini dosyalarından ip ve sql ayarları yapacaksın. Ayarları yaptıktan sonra 2-Compile'ı açıp sonra 3'ü açacaksın. Sonra global manager, machine manager vs.vs.

Takımı
Besiktas
Çok karmaşık ya ini'nin orda olanlar ip sql ayarlarını nasıl yapmam lazım ufak bir ip ucu versen getircem devamınıda gelmiyor :D
http://i46.tinypic.com/2lo6pgz.png

Takımı
Galatasaray
Duygusuzz demiş ki:
Çok karmaşık ya ini'nin orda olanlar ip sql ayarlarını nasıl yapmam lazım ufak bir ip ucu versen getircem devamınıda gelmiyor :D
Hocam onlar karışık geldiyse sen hiç girişme zaten, klasik .ini dosyaları onlar ve ilk evre olarak bile sayılmıyor certification, daha önüne zilyon tane hata gelir :beer:
O inilerin hepsini aç, içinde wip=88.123.231.231 nip=xxx.xxx.xxx.xxx şeklinde IP yazan bir yer göreceksin, orayı yap. SQL ayarı da 2farklı ini dosyasında var - sql'yi kurduysan onu da yaparsın.

Sanırım serverı kuran ilk Türklerdenim. Ama artık bir şey hatırlamıyorum tabi ama yakında devrim niteliğinde bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyorum.

Takımı
Besiktas
sarkoLata demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Hocam onlar karışık geldiyse sen hiç girişme zaten, klasik .ini dosyaları onlar ve ilk evre olarak bile sayılmıyor certification, daha önüne zilyon tane hata gelir :beer:
O inilerin hepsini aç, içinde wip=88.123.231.231 nip=xxx.xxx.xxx.xxx şeklinde IP yazan bir yer göreceksin, orayı yap. SQL ayarı da 2farklı ini dosyasında var - sql'yi kurduysan onu da yaparsın.
hocam dün gece karıştırdım baya ne yaptım ne ettim bulamadım sinirlendim sildim mübarek cuma günü akşam tekrar uğraşacam yardım alırım yine senden :mrgreen:

Mr. Mojo Risin' demiş ki:
Sanırım serverı kuran ilk Türklerdenim. Ama artık bir şey hatırlamıyorum tabi ama yakında devrim niteliğinde bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyorum.
Eskilerden Kim Kaldıki :D

Duygusuzz demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Compile'den Başla Acmaya ini klasörünü editledikden sonra decompile'den Başlatırsan İniler Eski Ayarlarını Alıyor

Takımı
Besiktas
Konu öldü hacım vazgeçtim uğraşmaktan ben :)

Takımı
Besiktas
Freja demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Konu öldü hacım vazgeçtim uğraşmaktan ben :)

Çok Merak Ediyorum O Kadar Kodlarla Uğraşanların Sıkıntıdan Yuzunde Oluşan İfadeyi 8)
Sinir stres yapıyor bu saatten sonra uğraşamıyacağımı anlamış oldum en azından :D

Bende de sw kurup aktif edip oyuna giremeyenlerdenim yani oyunu hangi clientle acıcam . Sro versiyon hangisi olmalı nerden anlicam, loadere hangi port yazıcam yok bulamadım sw açık ama bağlanamadım

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
veritabanında SRO_VT_ACCOUNT bu dbde LatestVersion mu ne öyle bi table olacak ordan son versiyonu alacaksın. Portun server.cfgde yazar

s.a arkadaslar Vsro Database ye Sahibim Ama Datada Sadece Ch Karakterler Var Euro Karakterde Eklemek istiyorum Nasıl Yapılır vea Ufak bi Taktik Verin Lutfen..Oğuzhan Yıldız | Facebook Facebook Adresim Yardım Ederseniz Cok Sevinirim..

Yukarı Alt