Temel lokantaya gitmiş ve denizli tavuğu istemiş.Garson bir tavuk getirmiş. Temel tavuğun dötüne bakmış ve :

- Ula haçen bu ankara tavuğudur.Cidin bana denizli tavuğu getirin
demiş
Garson 2. tavuğu getirmiş.Temel yine tavuğun dötüne bakmış ve :

- Ula uşağum buda bursa tavuğidur cidin bana denizli tavuğu getirun
demis. Garson bir tavuk daha getirmiş.Temel yine tavuğun dötüne bakmış ve :

-Heh ula bu denizli tavuğidur demiş ve yemiş

Temel hesabı ödemeye gitmiş ve garsona:

-Ula uşağum sen nerelisun demiş?

Garson pantolonunu indirmiş dötünü dönmüş ve :

-Sen bak daha iyi anlarsın ! ! !

begenmediysen yorum yapma kobe benim moralimi bomzaya hakkın yok ! ayrıca d leri g yap anlamadın yada komik deilse de boşa post kasma !

bben bulundum abi gerekli uygulamalar yapıldı kanımca bir daha olmayacak zannedersem

artık hiç bi şekilde yorum yapmıcam bi paylaşım yapıyorsan yada post kasma amacınsa kötü yorumlarada katlanmalısın
bana post kasma diyorsun kısa kısa bir sürü başlığın var bunları bi arada toplayabilirsin

Bu tartışmayı sonlandırın! Anlamsız birşey için gerilim yaratıyosunuz. Amacınız ön planda olmak ise bu şekilde en arka saftasınız! Kendinize gelin, forumun tadını çıkarmaya bakın. :wink1:

SePPuKu demiş ki:
begenmediysen yorum yapma kobe benim moralimi bomzaya hakkın yok ! ayrıca d leri g yap anlamadın yada komik deilse de boşa post kasma !
nasıl bişey demedin kimin post kastığını biliyoruz

olay kapandı sen hala oaly cıkartıyorsun neden ki herşey hallolmuştu zanımca ?

olay çıkardığım yok umrumda değil artık olay zaten
şunu bil yeter kötü ve iyi yorum vardır ve kötü yorum post kasmak değildir post kasmak çok farklıdır mesela bir sürü başlık açmak gereksiz yere

Seppuku senden rica ettim birilerine post kasma diyorsun fakat sen bu gereksiz boş topiclerle post kasıyorsun 200 tane boş fıkra açacağına gel 4 tane aç bizi güldür eyvallah çok sert tavırların var alaycı tavırlar içerisindesin sözlü uyarıyorum bir dahakine yaptırım uygularım.

Örnek ile sayı yaptım boşver böyle topicler altında gereksiz tartışmalar yaratmayın.
Ps:Teşekkürler.

Yukarı Alt