TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar :)

Nasılsınız bakalım, keyifler nasıl ?

Takımı
Besiktas
Oooo kimleri görüyoruz yahu, hoş geldin dostum iyilik sağlık şükür sende ne var ne yok?

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Vaay benden eski birisi , hoşgeldin :)
hoşbuldum. Evet forumun ilk üyelerinim belli aralıklarda moderatörlük ve global mod. yapmıştım sonra okul araya girince bırakmak zorunda kalmıştık.

Oooo kimleri görüyoruz yahu, hoş geldin dostum iyilik sağlık şükür sende ne var ne yok?
Teşekkürler Gökhan kardeşim, ALLAH'a çok şükür iyiyim bende sağolasın.

Okul bitti mühendis olduk sıra geldi VATAN görevine. Askere gitmeden önce hazır vakit varken bi bakayım dedim eski ailem extraloob ne alemde. Cihan falan gitmiş ama olsun eskiler de iyidir Uğur var gördüğüm kadarıyla sen varsın 1 kaç kişi daha var :)

Bu arada sen de askerdesin sanırsam hayırlı tezkereler dilerim.

Tekrardan hoşbuldum, iyi forumlar dilerim.

Takımı
Besiktas
hoşbuldum. Evet forumun ilk üyelerinim belli aralıklarda moderatörlük ve global mod. yapmıştım sonra okul araya girince bırakmak zorunda kalmıştık.

Teşekkürler Gökhan kardeşim, ALLAH'a çok şükür iyiyim bende sağolasın.

Okul bitti mühendis olduk sıra geldi VATAN görevine. Askere gitmeden önce hazır vakit varken bi bakayım dedim eski ailem extraloob ne alemde. Cihan falan gitmiş ama olsun eskiler de iyidir Uğur var gördüğüm kadarıyla sen varsın 1 kaç kişi daha var :)

Bu arada sen de askerdesin sanırsam hayırlı tezkereler dilerim.

Tekrardan hoşbuldum, iyi forumlar dilerim.
Teşekkür ederim güzel dileklerin için kardeşim, sana da şimdiden hayırlı tezkereler. İskelet kadro aşağı yukarı burda ya, eskisi gibi değil elbette forum hayatı ölmüş durumda telefonlarla sosyal medyayla vs birlikte kalmadı pek forum alışkanlığı insanların :)

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Hoşgeldin dostum:beer:
hoşbuldum, bu arada yeni rengin yakışmış :) hayırlı olsun.

Hoşgeldin hacım,hiç yabancı gelmiyorsun ama çıkaramadım bir türlü.
Hoşbuldum kardeşim, sende eskilerdensin benim gibi ancak eskiden forum daha hareketliydi ve binlerce kişi vardı aktif olarak burada konu açan mesaj atan şu sıralar sinek uçsa anlarsın forum o derece biraz hareketsiz diyelim. Ve bunların dışında ben ayrıldığımda 2011 yılıydı yani yaklaşık 6-7 sene geçmiş bu çok normal, sorun yok yani :)

Teşekkür ederim güzel dileklerin için kardeşim, sana da şimdiden hayırlı tezkereler. İskelet kadro aşağı yukarı burda ya, eskisi gibi değil elbette forum hayatı ölmüş durumda telefonlarla sosyal medyayla vs birlikte kalmadı pek forum alışkanlığı insanların :)
Sağolasın şuan için askerde olmasam da :) Vallah eskilerden hamza yok mesela gerçi ben sosyal medya da görüyorum (instagram) WaxWhine onur da yok Jounalist bi gazeteci arkadaş da vardı o da yok sanırsam Cihan bıraktı zaten. Ve bi ara tr.silkroad vardı ekip oraya geçmişti onlardan da kim var bilmiyorum aradan 6-7 yıl geçince insan ister istemez unutuyor. Pennywise drnoob ademcaldir prada vb hatırlatıklarım bu grup ise tarihi öncesi eser niteliğinde burada pek sanmıyorum :)

KISACASI BURAYA GELDİĞİM 2007 YILI SİLKROAD İLE SANAL ORTAMDA GERÇEKTEN BİR AİLE ORTAMI VARDI TABİİ HER ŞEY DE OLDUĞU GİBİ BURADA DA SİTENİN EL DEĞİŞTİRMESİ BAZI OLAYLARDAN DOLAYI BU ORTAM BİTMİŞTİ AMA YİNE DE ESKİLER UĞUR BİLİR GÖKHAN DA BİLİRDİR O SICAK SAMİMİ EXTRALOOB AİLE ORTAMI HİÇBİR FORUMDA OLMAMIŞTIR YANİ BENİM AÇIMDAN BU BÖYLE. BU EKİBE GİRMEK BİLE OLDUKÇA ZORDU YİNE HATIRLAYANLAR İYİ BİLECEKTİR.

son olarak, hayata ve teknolojiye yenik düşüyor insan pek de şaşırmadım ama burada geçen zaman hele o t-bot crak cıktı yumulunnn yılları yok mu :) özlüyor işte.

Yukarı Alt