perşembe 1 guildle savaşımız olcakta savaş teklif etmeyi we iptal etmeyi bilmiyorum. Ayrıntılı 1 topic varsa koyarmısnnız.ilgilenenler için sçlüyorum Poseidonda perşembe gece 22 de Yapılacak. Masterler

_SaYaNoRa_ 5 lvl guild

solicer_aslan 5 lvl guild

Kazamız mübarek ola... :D

_SaYaNoRa_

Savaş başlatmak için U>Guild Rel.>Açılan yerde Hostility>Sonrada alttaki tuşlardan birisine (o tuşları hatırlayamadım bir türlü) basıyorsun açılan pencereye karşı guildin masterinin adını,savaşın sonundaki ödülü, kaç dakikada veya kaç puanda biticeğini yazıyorsun OK yada send her neyse ona basıyorsun teklif gitmiş oluyor. Savaştaki durumuda U>Combat seçeneğinden takip ediyorsun.

Biraz karışık oldu ama bu pcde silkroad yüklü değil girip bakma imkanım yok olsaydı girip tam yazardım.

eyw. güzel kardeşimde :D pek anlamadım u ya basıp guild relden host iliye geçtim oke sonra Mastere tıklayıp aplly combatmı dicem ... dielimki başlattık nasıl bitiricez :D

tam öğretirseniz sevinirim savaş peşembe gece onda :D ona göre fast pls

EMEYE SAYGI >>> HER ZAMN :)

evet Apply combat diyceksin savaşı sen bitirirsen herhalde kaybetmiş oluyorsun ama bitirilmiyor diye biliyorum :DBelirlediğiniz puan yada sürenin geçmesi lazım.

Yukarı Alt