CHaKaLL

Öğretiyorum
öncelik Sbot kullanıcı olarak acayip memnunum bottan.süper seri kasıyor.çarı açıp cilentless yaparak pc yi hiç kasmamasını sağlayabiliyorsunuz.almayı düşünene arkadaşlar bence hiç düşünmeden extraloob a pm atarak hemen alsınlar süper bir bot.kesinlikle tavsiyemdir. :headbang:

CHaKaLL demiş ki:
öncelik Sbot kullanıcı olarak acayip memnunum bottan.süper seri kasıyor.çarı açıp cilentless yaparak pc yi hiç kasmamasını sağlayabiliyorsunuz.almayı düşünene arkadaşlar bence hiç düşünmeden extraloob a pm atarak hemen alsınlar süper bir bot.kesinlikle tavsiyemdir. :headbang:
Cidden Spwrmod'dan sonra böle bir botu kullanmak acayip mutlu edici herkeze tavsiyemdir
Yeni olmasına rağmen acayip kullanışlı :thumbsup:

HeartLess demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Okan abi nerdesinnn :mrgreen:
Umut emin ol şuan bir işi vardır Biraz bekle sana dönücektir dünde ben öleydim :thumbsup:
beklicez abi yapck bşi yok. zaten bende char ı lwl düşürmekle meşgulum şuan. 28lwl olmus sabaha kadr 19 a düşürüom gene. nubecoder olmadan baya zor oluo. bot yok bari bunla ugrasim :popcorn:
(isro bot um war kullanmıyorum. kıl etti durup duruo :D )

eywallah da sorun cıktı sanırım şuan alınamıomuş bot :!!&%&! yada okan abi benle şakalaşıo :mrgreen:

Yukarı Alt