Merhaba arkadaşlar Sbot KUllanıcısıyım Ayın 9und aldım cokda Memnundum. 6 Tane Bot kastırıyorum Bilgisayarımda Botlarımdan 1 Tanesini Bota Bırakdım Ve İşe Gittim. 14 saat Sonra Geldim Birde bakdım ki %85 Ex Düşmüş. 70 Leveldim ve Dark Karralarda Kasıodum Guildden Arkadaslar Felan Dedilerki Senin Char Karralara Gidiyor Hiç Bişi Yamadan Pot Basmıyor Ölüyor.

Şimdi Birkaç ARkadaş Diyeceksinizki Ayarlarında Sorun var Yada Sorun Olabilir Bence Hayır Dicem Çünkü Daha Önce Düzgün kasarken Problem yokdu Neden Sonradan Böyle bişi yaptı :S %85 ex Düşmesi Hiçde az değil. Aynı Problemi Şuanda hala yasıyorum. Fakat bu sefer KAsma yerine Gidiyor Gittiği Gibi Işınlanıyor Geriye : )

Deepnote: Botu Silip Yeniden Yapılandırdım.

Sizce Sbottamı Kıllık var Yoksa bendemi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bot sorunsuz çalışıyor hatta sabit topicte 28 saatlik ss var ki 36 saat kastı benim bot rekordur laptop ile ^^

extraloob demiş ki:
bot sorunsuz çalışıyor hatta sabit topicte 28 saatlik ss var ki 36 saat kastı benim bot rekordur laptop ile ^^
Yaklaşık 3 gün aralıksız kasmıştım bilsemki yarışma yapıyoruz ss alır kırardım rekoru :lol: :P

Rekor bende 66 saat :) SS almamıştım ama olsun

Bu arada yatması konusunda bencede biraz fazla yatıyor.Clientless mode da kasıyorum da sabaha kadar 6 7 kere ölüyor.2 lvl altı canavarlar falan ama.Belkide bendede öyle oluyor pot basmıyo bikaç kez.

dj_gogo_1905 demiş ki:
Rekor bende 66 saat :) SS almamıştım ama olsun

Bu arada yatması konusunda bencede biraz fazla yatıyor.Clientless mode da kasıyorum da sabaha kadar 6 7 kere ölüyor.2 lvl altı canavarlar falan ama.Belkide bendede öyle oluyor pot basmıyo bikaç kez.
Yatması bota bağlı değil sana ve karakterine bağlı :D

Sbot'un bence tek problemi Hungry ong'lar. Ben 2 aydır kullanıyorum başkada problem görmedim :coffee:

MaRJiNaL demiş ki:
Sbot'un bence tek problemi Hungry ong'lar. Ben 2 aydır kullanıyorum başkada problem görmedim :coffee:
Q mobların sadece HP'si fazla. En az 3 nuke atıyorsun diyelim, parti moblara tek atıyorsun.

1,5 pt mob = 1 tane Qmob , harcanan MP ve zaman bakımından parti mob kesmek daha kârlı...

senin sorununun aynısını bende yaşıyorum 4 tane char kasıyordum 3 gündür tek char kasıyorum dc sorunu dışında bi sorun olmadı şuana kadar sistem cok char açınca kararsız kalıyor sanırım tek 1 tane kasmayı dene bi kaç gün ne olucak bakalımm

IsaurA demiş ki:
Merhaba arkadaşlar Sbot KUllanıcısıyım Ayın 9und aldım cokda Memnundum. 6 Tane Bot kastırıyorum Bilgisayarımda Botlarımdan 1 Tanesini Bota Bırakdım Ve İşe Gittim. 14 saat Sonra Geldim Birde bakdım ki %85 Ex Düşmüş. 70 Leveldim ve Dark Karralarda Kasıodum Guildden Arkadaslar Felan Dedilerki Senin Char Karralara Gidiyor Hiç Bişi Yamadan Pot Basmıyor Ölüyor.

Şimdi Birkaç ARkadaş Diyeceksinizki Ayarlarında Sorun var Yada Sorun Olabilir Bence Hayır Dicem Çünkü Daha Önce Düzgün kasarken Problem yokdu Neden Sonradan Böyle bişi yaptı :S %85 ex Düşmesi Hiçde az değil. Aynı Problemi Şuanda hala yasıyorum. Fakat bu sefer KAsma yerine Gidiyor Gittiği Gibi Işınlanıyor Geriye : )

Deepnote: Botu Silip Yeniden Yapılandırdım.

Sizce Sbottamı Kıllık var Yoksa bendemi?

Sorun sende olabilir çünkü kullanan çok fakat milletde sorun yok bide karra larda üniversal sorunu felan ayarlamaya unutmuş olabilirsin.

Sbotun en kotu ozelıgı su 3 4 gundurlu demonda cok cokk feci bı lag rahar 30 40 sny lag yapıyo sadece demonda ama baskada unıqe gıtmedımzaten bende o sorun war bı

WiId_DRAGON demiş ki:
Sbotun en kotu ozelıgı su 3 4 gundurlu demonda cok cokk feci bı lag rahar 30 40 sny lag yapıyo sadece demonda ama baskada unıqe gıtmedımzaten bende o sorun war bı
Aynısı bende de oluyor tıkladığım yere 30 sn sonra kosuyor ve sadece demonda yaşadım bunu :buddha:

Yukarı Alt