Takımı
Galatasaray
'' Training Place '' sekmesine geliyoruz ve gösterdiğim yere tıklıyoruz.

Bu buton`a tıkladıktan sonra botumuz otomatik olarak kasma alanına gidiyor :)

bvbgc.jpg

Saygılarımızla,

biri bu adamı durdursun.. Çok süper paylasımcısın hiç durmak bilmion wlla helal olsun :buddha:

ps:Sbot aldın sanırım sende :mrgreen: :twisted:

MaRJiNaL demiş ki:
biri bu adamı durdursun.. Çok süper paylasımcısın hiç durmak bilmion wlla helal olsun :buddha:

Tşk..

Evet aldım Silkroad kariyerim boyunca Gördüğüm en güzel bot :thumbsup:

Respect demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:

Tşk..

Evet aldım Silkroad kariyerim boyunca Gördüğüm en güzel bot :thumbsup:
okan abi online olsada bende tatsam o duyguyu yav :P :beer:

Ben bu botu kullanmaya baslıyacagım arkadaslarım kullanıyor cok memnunlar fonksiyonları oldukca fazla

Cihan harika işler çıkartıyorsun kıskanıyorum keşke bunları yapan kendim olsaydım yani Hear Cihan :mrgreen:
Ps:iLk başta bende sol pick yapmışım sonradan farkettim buldum yoksa hotandan çıkamıyordu :lol:

İyi hoş güzel de ingilizce bilen her dünya vatandaşı bu botu çözebilir benim şimdiye kadar yardıma ihtiyacım olmadı ama diğerleri için saol :)
Botun sitesinde çok detaylı açıklanmış herşey

Eyenagel demiş ki:
İyi hoş güzel de ingilizce bilen her dünya vatandaşı bu botu çözebilir benim şimdiye kadar yardıma ihtiyacım olmadı ama diğerleri için saol :)
bizimde amacımız bilmeyenlere yardımcı olmak zaten :detective:

respect söylediklerinde haklısın.adamlar tbot ve isrobot karısımı harika bir bot yapmıslar.eminimki yakın zamanda tam randımanlı çalışmasını sağlayacaklardır.fakat tek dez avantajı skill'leri standart sıra ile yapıyor. 1. skill 2. skill diye pencere olsa isrobot gibi dahada güzel olurmuş.çok hızlı çok ucuz ve clientless özelliği sayesinde 2000 model 64 mb'lık ram'a sahip bir pc'de bile oynanabilir :D

Eyenagel demiş ki:
ah ingilizce bildiğin kadar ,kafanı da kullanıyor olaydın da bu mesajı yazmasaydın :P

Anacığından ingilizce bilerek mi doğdun yoksa? :P Bak burda bilmeyenler varmış, çözdüğümüz kadarıyla botu ingilizcesi bilmeyenlere Türkçe olarak anlatıyoruz. :muck:

yok ya o kadar da abartmayın çok da güzel bi bot deil bir çok hatası var o hataları da duzelirse ozman kusursuz bot olur.

ben ayrı script hazırladım umarım calışır
bide kasma yerine gelince attan inmiyo

Yukarı Alt