extraloob demiş ki:
bottta bir sorun yok, aynı sm gibi ve daha kaliteli gözüküyor biz alıp müşterilerimize satıyoruz hepsi çok memnun haftasonu bende kendime alacağım ve kullanacağım bence bu fırsatı kaçırmayın.
aynen okan abi ben silkroad hayatımda böyLe bir bot görmedim süper bir icaat yapanLarın ve bize satanLarın eLLeri dert görmesin :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum sen bu botu iyice öğren bari ss'ler falan at bölümde aktif olursan yardımcı olurum diyorsan herkese d.mod yapalım seni...

merak edenlere biraz bilgi vereyim :)
sbot kasma hızı tbot ile aynı srobottan biraz daha seri kasıyor
ayar olarak tbot tamamen örnek alınmış tema yönünden değişiklikler yapılmış.
piyasada ki bi kaç programıda bu bota eklemişler biraz farklılık ve üstünlük görünsün diye :)

kullanmalımıyız ben çarımı seviyorum değerini biliyorum diyen arkadaşlar kullanmayın .
ben ezik çar kasıyorum zaten önemli değil diye arkdaşlar kullansın.
extralob direk botu satışa sunmuşsunuz çok yeni bir bot sürümleri daha beta.
spwr gibi patlarsa iyi bide ıd ler giderse o kötü :)
Biraz zaman çok değil ya 1aylık srobot yada 1aylık tbot alın kendinizi bekletmek mecburiyetinde bırakın.kolay değil çok emek çok para harcıyoruz çarlara :)
sadece bildiklerimi sizle palaştım sbot çok yeni bi bottur çok kısa bi deneme sürümü olmuştur ve bot site tarafından pek yayılamıştır.Smiteside çok yeni ve üye sayısı azdır.birde sitede üyelik hiç bir zaman kapanmıcak eğer bu bir srobot yada tbot gibi olabilirse.(çok güzel bir ot inş yalan olmaz )

NOT: herkesin kendi düşüncesidir isteyen hemen kullanır.Sadece sizlerle bildiklerimi paylaştm:)

hose* demiş ki:
merak edenlere biraz bilgi vereyim :)
sbot kasma hızı tbot ile aynı srobottan biraz daha seri kasıyor
ayar olarak tbot tamamen örnek alınmış tema yönünden değişiklikler yapılmış.
piyasada ki bi kaç programıda bu bota eklemişler biraz farklılık ve üstünlük görünsün diye :)

kullanmalımıyız ben çarımı seviyorum değerini biliyorum diyen arkadaşlar kullanmayın .
ben ezik çar kasıyorum zaten önemli değil diye arkdaşlar kullansın.
extralob direk botu satışa sunmuşsunuz çok yeni bir bot sürümleri daha beta.
spwr gibi patlarsa iyi bide ıd ler giderse o kötü :)
Biraz zaman çok değil ya 1aylık srobot yada 1aylık tbot alın kendinizi bekletmek mecburiyetinde bırakın.kolay değil çok emek çok para harcıyoruz çarlara :)
sadece bildiklerimi sizle palaştım sbot çok yeni bi bottur çok kısa bi deneme sürümü olmuştur ve bot site tarafından pek yayılamıştır.Smiteside çok yeni ve üye sayısı azdır.birde sitede üyelik hiç bir zaman kapanmıcak eğer bu bir srobot yada tbot gibi olabilirse.(çok güzel bir ot inş yalan olmaz )

NOT: herkesin kendi düşüncesidir isteyen hemen kullanır.Sadece sizlerle bildiklerimi paylaştm:)
+1000

Bugün bir arkadaşımda gördüm kullanıyor bu botu ve bende evvel günden beridir merak edip araştırıyorum, daha carım bu bot yüzünden çalındı diyeni duymadım amma ne olacağını bilemeyiz tabi,
Arkadaşım 10 gündür kullanıyormuş ve biraz oturdum çayını içtim izledim, Bot da ihtiyacımız olacak hemen hemen herşey var, hemen hemen diyorum çünkü ufak bir sorun çarptı gözüme, arkadaşımında şikayeti o, kasma yerine 2 şekilde gidiyor hem isrobot gibi hem tbot gibi script ile fakat isrobot gibi ayarlayınca bazen kalede duruyormuş, birde bazen return scrolu gec basiyormuş, bunların dışında bot sizin stat pointlerinizi kendisi basıyor int yada str mi hangisini isterseniz, her lvl atışında kendisi veriyor statları, ve oyuna girdikten sonra clienti kapatıp sadece clientless olarak çalışıyor yani arayüze ihtiyacınız kalmıyor, şunu sorabilirisiniz belki, chat alanında yazanları nasıl görecem yada arayüz olmadan chat alanını takip edemem guilddeki ve diğer arkadaşlarımdan koparım diye düşünebilirsiniz, onuda clientless modunda chat alanından yazarak ve okuyarak yapıyorsunuz :)
gelelim kasmasına, kasmasında hiç bir problem yok, gerçektende çok seri kasıyor ve ne yaratıktan yaratığa geçerken nede skilleri basarken en ufak bir bekleme yok yeni açılan skilleri refresh etmeden gösteryor direk kullanabiliyorsunuz, itemleri toplama konusuda çok güzel ve sade kategorilendirilmiş durumda ve çok hızlı bir şekilde tek ekranda istediğiniz gibi neyi kimin toplayacağına karar verip toplatabiliyorsunuz.
Arkadaşlar umarım yeterince açıklayıcı olmuştur aklımda gördüklerimden kalanlar bunlar şimdilik, yinede hatırlamadığım yazmadığım bi şey olursa yazarım, sorularınızı sorun ben cevaplamaya çalışırım.
Not: benim tbot var aylık bu bitsin bende ciddi şekilde geçmeyi düşüyorum.
Herkese bol exp dilerim.

bende kendim aldım dun akşam su anda bilgisayarımda 3 tane bota chara var kasmak olarak süper özellikle kendisi recovery veya noıse gibi buffları acması daha ayrı bi güzel bu buffları acarken her hangibi yavaşlama gibi birşey söz konusu değil şehre gec donmesi olayına gelince eğer dönme ayarlarında bolt-arrows 0 yerine 2-3 hp-mp potlarıda 0 yerine 2-3 gibi bi değerler koydugunuz zaman her hangibir sorun kalmıyo ama ben clentless yaptıgın zaman charı bir daha göremiyorsun veya ben beceremedim ama kasıyo chara ait bütün değerleri göstergersinde mecvut ama benımde korkum bu bot yüzünden charlanması olur mu die korkuyorum ama şimdiye kadar forumunda falan banlanan arkadaşlar yok zaten botun mod hera serverında Zeldoz die birisi kendisi ile konustum öle birşey olmaz dedi ama ne kadar guvenebiliriz :((
botunda ehemen hemen bütün ayarlarını öğrendim gibi kısaca bot tbot ile sm nın birleşmiş hali
not: daha once bilgisayarımda 7 tane sro acınca her hangi bir ufak bi kasma yoken şimdi 3 tane bot calışınca biraz kasma var pcde haberiniz olsun

eğer bu botta her hangi bi sorun olmazsa buı botun fiatının böle kalacağına inanmıyorum en azından bot almasanız bile üyelik alın sonra sm gibi olabilir

yazmayı unutmuşum eğer 1 den fazla char acmak istiyorsanız her char için ayrı bi klasor oluşturup botu her klasore kopyalayın eğer aynı klasor içinden acarsanız botun ayarları birbiri ile karışıyor

@aycan14
kasma problemi oyundan değil botun kullandığı arayüz yüzünden oluyor malesef, sanırım yakında programı yeniden derleyerek o problemide gidereceklerdir, bütün clentlerini açtıktan sonra arayüzü aşağıya alırsan pc daha az kasılıyor.

Öğrenmek istediğim: Sitedeki 1 Account ile farklı IP lerdeki 2-3 bilgisayar ile kullanılabiliyor mu?
Bunu merak etmiştim.
Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

DaWixed demiş ki:
Öğrenmek istediğim: Sitedeki 1 Account ile farklı IP lerdeki 2-3 bilgisayar ile kullanılabiliyor mu?
Bunu merak etmiştim.
Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
en fazLa 2 pc de kullanılıyor :thumbsup:

Yukarı Alt