Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
abi yaptım ayarladım ama charı tıklamıyor bufu basıyor ama boşa basıyor charı tıklamadan en basta oluyor dahada olmuyor tek sıkıntım kıme basacagını tıklamıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
[TOOL] Auto Buff 0.08b (Beta)

Resim

Bu aracin amaci cok islevli oto buff basmaktir, yapmak istedginiz seyi cok kolay bir sekilde gerceklestirir.

*Silahi ve buffi degistirir.
*Dolu partilere Cleric/Warrior bufflari basar.

ve daha bircok ozellik..

"Auto Buff" Sbot olmadan gayet rahat kullanilabilir, botu baslatip/durdurmadiginizdan emin olun.

Resim

Kullanimi:

Oyunda Quick Party Buff View Status'u kapatin.

1) Pencereyi, ardindan SBot karakter adinizi secin.
2) Yerinizi, bolgenizi, partinizi (belt,slot) vb. secin ve add'e basin.
3) Use'u tikleyin ve ardindan start'a basin.
4) Daha fazla skill ekelmek icin 2'de yazanlari uygulayin fakat skill eklerken Auto Buff'in kapali oldugundan emin olun.

extraloob demiş ki:

Resim

Bu aracin amaci cok islevli oto buff basmaktir, yapmak istedginiz seyi cok kolay bir sekilde gerceklestirir.

ve daha bircok ozellik..

"Auto Buff" Sbot olmadan gayet rahat kullanilabilir, botu baslatip/durdurmadiginizdan emin olun.

Resim

Kullanimi:

4) Daha fazla skill ekelmek icin 2'de yazanlari uygulayin fakat skill eklerken Auto Buff'in kapali oldugundan emin olun.
char the buf yazan yere hiç bişi yazamıyorum yazma kopyala yapıstır hiç bişi olmuyor

Von Dutch

Öğretiyorum
SONBAHAR demiş ki:
extraloob demiş ki:

Resim

ve daha bircok ozellik..

Resim

Kullanimi:

char the buf yazan yere hiç bişi yazamıyorum yazma kopyala yapıstır hiç bişi olmuyor
evet aynısı bendede oluyor charname bufa bişey yazamıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wiz charım olsa programı denerim yöntemini yazarım da charım yok ki.

Selam Admin Bize Çok Yararın Oluyor Tesekkür Ederiz Sana Bisey Sormak İstiyorum Bu Quik Party Wiev Status Nerden Kapatıcam Bana Yardımcı Olursan Sevinirim Simdiden Tesekkurler :cry:

biri videolu anlatim koysun açıklık getirsin yapabilen koysun videoyu lütfen

sayın bilirkişiler programı kurup çalıştırdım normal şekilde çalışırken Dc veriyor sbotta yapmam gereken ayrı bi ayar varmıdır. yoksa programdan mıdır? wındows7 kullanıyorum bide.

CHaKaLL

Öğretiyorum
ssromantik demiş ki:
sayın bilirkişiler programı kurup çalıştırdım normal şekilde çalışırken Dc veriyor sbotta yapmam gereken ayrı bi ayar varmıdır. yoksa programdan mıdır? wındows7 kullanıyorum bide.
Tam olarak çözüm bu mu bilmiyorum ama anlatacağım yöntem bende şimdilik işe yarıyor.Buff basma süresini misal 60 sn ayarlı ise onu 120-150 sn falan yap.Tuşlara sürekli basmak istemesinden dolayı oyundan atıyor olabilir diye düşünüyorum.Dediğim şekilde yaparak sorununu çözebilirsin.Bende bu yöntem işe yarıyor...

adam seçimilerinde biraz sorun yaşıyorum verdigim isim başkasını seçiyor , Pt liste sırası ile alakası ne kadar bunların ?

CHaKaLL

Öğretiyorum
zatuhan demiş ki:
adam seçimilerinde biraz sorun yaşıyorum verdigim isim başkasını seçiyor , Pt liste sırası ile alakası ne kadar bunların ?
party list sırası ile hiç bir alakası yok.Sanırım sorunun silkroad ayarlar kısmından Quick Party Buff View Status'u kapatmayı unutuyorsun.Bu ayarı kapattıktan sonra sorununuz düzelecektir..

EliteTurk

Aileden
Benim bir sorum olucaktı benim S-bot la açtığım iki tane Warrior cu charım var ve aynı PC de açıyorum bu iki Warrior uda ben nasıl yapıcamda ikisini ayrı ayrı ayarlicam yani iki ayrı ''S-bot Warrior Buff 0.08 (Beta) '' açarak kullanmam mümkünmü :?:

CHaKaLL

Öğretiyorum
Program hala çalışmakta.Evet 2 warrioru da aynı anda ayrı dosya ile açabilirsin.Aynı sbot gibi bunda da her çar için ayrı bir klasör oluşturuyorsun ve ayrı ayrı çarlar için kullanabiliyorsun.Pc ' yi hiç yormayan bir program.Auto Res A.C programı bile bu programdan çok daha fazla cpu harcıyor...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt