Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ben'de gelen kutusu'na değilde Gereksiz'e geldi. Diğerlerininde oraya geldiğini düşündüm. Genelleme konuştum suç bende. Niye uzatıyorsun ki ?

SeljukEmpire demiş ki:
Siteye giriniz. Homepage deyiniz. Yukarıdaki seçeneklerden Register tıklayınız. Gerisini çözersiniz.
Acele edin. İlklerin sahibi GameBayi :muck:
ilklerin sahibi gamebayi? :D
bi hatan var bunu ben ilk konu olarak açtım ama şuan konumu bulamıyorum :P

favretto demiş ki:
SeljukEmpire demiş ki:
Siteye giriniz. Homepage deyiniz. Yukarıdaki seçeneklerden Register tıklayınız. Gerisini çözersiniz.
Acele edin. İlklerin sahibi GameBayi :muck:
ilklerin sahibi gamebayi? :D
bi hatan var bunu ben ilk konu olarak açtım ama şuan konumu bulamıyorum :P
Sizin konunuzu göremedim ?
Açıldı,Kapandı olay bitti :P

2 Aydır sbot arıyordum dünkü alımı kaçırdım , Fazla alan arkadaşlardan birisi 1 tane acc verebilir mi ? Diğerleri gibi dilencilik falan yapmıyorum vermek isteyen varsa ö.m atabilir . Teşekkürler.

Urania demiş ki:
Arkadaşlar benim bir sorunum var
dün son anda yetiştim 4 tane account aldım ama
aması burda işte
kayıt oldum ama aktifleştirme maili gelmedi son anda oldu diye sanırım
bunları nasıl aktifleştirebilirim. ?
bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Yokmu bilen ?

lanet olsun kafamı duvarlara vurucagım alımı kacırmışım kahretsin ya lanet olsun

BigGod demiş ki:
2 Aydır sbot arıyordum dünkü alımı kaçırdım , Fazla alan arkadaşlardan birisi 1 tane acc verebilir mi ? Diğerleri gibi dilencilik falan yapmıyorum vermek isteyen varsa ö.m atabilir . Teşekkürler.
:confused1:

Arkadaşlar sarkoLata'ye verdim bi acc herkes pm atmış bana da ver diye ama kusura bakmayın çoğunuz yalan atmış.. Elimde şuan yeterince var gerekirse gerekli gördüğüm kişilere veririm.

shocktouch demiş ki:
Arkadaşlar sarkoLata'ye verdim bi acc herkes pm atmış bana da ver diye ama kusura bakmayın çoğunuz yalan atmış.. Elimde şuan yeterince var gerekirse gerekli gördüğüm kişilere veririm.
banada bir tane verebilirmisiniz pray:

Arkadaşlar Bende Kaçırdım üyelik alımlarını fakat üzülmeyin, sıkmayın canınızı açılır tekrar :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
shocktouch demiş ki:
Arkadaşım yolladım demişsin ama mesaj kutum doluydu sanırım. Aynı mesajı tekrar yollarsan çooook memnun olurum .. :) Teşekkürler :santa:

Arkadaşlar registration açık olduğu zaman aldım 1 üyelik ve msnde aktifleştirdim.
bendeki şuan new mi oluyor old mu? sonra kullanabilirmiyim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt