usta benim
büyük bir sorunum var.ben sbot üyelik alımı açılınca üyelik aldım.bir siteden süre yüklettim ama bota bilgileri girince "wrong login credentials" hatası veriyor gözünü seveyim bi yardımcı ol

sbot yenı kullanmaya basladım . ve bır sorunla karsılastım . bot fılan bıtıyor gorev bıtıyor sehre ısınlanıyor . eksık olan malzemelerı alıyor . ılk blacksmıth e gıdıyor weapon repair yapıyor sonra potcuya gıdıyor mp hp potunu alıyor daha sonra tekrar blacksmıth gıdıyor ve sureklı acıp kapıyor kasmaya gıtmıyor . Bot da sunu dıyor : Couldn't locate npc... Make sure, the items in "Settings" are all buyable in current town!

dün sbot üyelik alımı açıldı hemen bir üyelik aldım bugünde süresini uzattım.ama sbota girdiğimde "wrong login cretials"hatası alıyorum ama bot cavede herşey doğru gözüküyor.bi yardım ederseniz

Arkadaşlar sbot kullanıyorum fakat toplayıcı petim itemleri toplamıyor.Mesela cok seri bir şekilde ordan oraya gidip kassa sbot item hemen yeni kestiğimin itemlerini alıyor eskileri toplamıyor hatta mob yokken bile yerdekileri toplamıyor yani göremiyor herhalde bi gari oldu petim bu nasıl düzelir :D:D

08:31:34] * Couldn't connect to Silkroad Server: 10060!
[08:31:34] * Couldn't connect to Silkroad Server: 10049!
[08:31:34] * Connection to silkroad server failed!

VE

[08:29:06] * Login successfull, have fun :)
[08:29:35] * Couldn't connect to Silkroad Server: 10060!
[08:29:35] * Connection with 1st login server failed.
[08:29:35] * Now trying 2nd login server.
[08:29:56] * Couldn't connect to Silkroad Server: 10060!

hade bı el atın

arkadaşlar partide cleric ve bazen durduk yerde çar return çekiyor nedenini bilmiyorum botta şu yazı yazıyor : AUTORES: Couldn't find path back or stuck... scrolling back now. yardımcı olabilcek varmı ???

Aynı durum benimde başıma geldi her zmaan girdiğim charla degilde yan charlarıyla girebiliyorum bot ile ama asıl yuksek lvl charım pt bug gibi bişeyde kalmış sanırım sıfırdan bot ile deniyorum yine hata veriyor karakter ekranı seçiminden sonra :S yan charlarla girince sıkıntı yok ama :S

benim charım sehirde npcleri dolaşıyor bütün işlerini halleddiyor ama hotandan çıkar çıkmaz return basıyor ayarlarda da bir sorun yok gibi silahın durability'si az olduğu zaman dön şıkkı işaretli pot ayarı da düzgün ama düzelmiyor

hahacita demiş ki:
benim charım sehirde npcleri dolaşıyor bütün işlerini halleddiyor ama hotandan çıkar çıkmaz return basıyor ayarlarda da bir sorun yok gibi silahın durability'si az olduğu zaman dön şıkkı işaretli pot ayarı da düzgün ama düzelmiyor

Aynı sorun bendede var ilk başlarda yapmıyordu şimdi yapıyor sorunu çözemedim

Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
botu açtığımda böyle bi hata ile karşılaşıyorum ayarlarım tam ve Choose Silkroad Directory de Silkroadı belirtiyorum ama aynı hatayı yeniden veriyor Silkroadı yeniden yükledim pcye reset attım modeme reset attım botu yeniden yükledim 2 gündür yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz kafayı yicem :!!&%&!

fxS

rank8
Srobot'dan sbot'a geçtim ve anlıyorum ki çok çok fark var.. Sbot'un tek eksik yanı,pet'den item almaması olsa gerek :detective:

Sbotun eksiklikleri var baya,mesela; clientless hala aktif değil, pt from auto ltp yok, otomatik mastery up yok, shieldli charlarda shieldi almıyor, auto lure yok(yakında gelcek ama :) ) mana bitince mana basma yok, debuf yeyince innocent bastırma yok(son 2si mbotta var) şuan aklıma gelmeyen şeylerde yok makara:

ps: bak şimdi hatırladım job görevide yapmıyodu xD

Yukarı Alt