Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bestofexl.png

Sbot Görsel Anlatımı

2hns607.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

11ha2ig.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

amxe85.png

11ui0eh.jpg

2ngvamo.png

s2glg9.png

25oytfq.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2lcu4pk.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2jaase0.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2ljrted.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

x6mzoj.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2z6xqb7.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

125gg13.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2uzxedc.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

15ckobq.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

nclape.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

f2setz.png

15ebccj.jpg

- Resim Silinmiş.

sperator.png

2cr5x0h.png

fbbajp.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

6p3rt2.png

- Resim Silinmiş.

sperator.png

11blqp1.png

- Resim Silinmiş.

Projede emeği geçen JawBreaker ve Alone ' ye sonsuz teşekkürler. :beer:

Dosyalar

Son düzenleme:
Şu anlık bu botu almamamdaki sebep,Spwrmod'taki gibi balıklama atlamak istemeyişimdir.
Yüzeysel ve görüntü açısından güzel bir bota benziyor.
Biraz bekleyeceğim.İnşallah sonu SpwrMod gibi olmaz ve bende bu botu kullanırım (:

s.a guzel bi bot programına benzior kardeşim bi kaç sorum olcak acaba bunda soft mode gibi 3 4 tane char bota bırakabiliormuyuz ve soft mode gibi banlanmama riskimiz varsa vercegin cevap için şimdiden tesekkur ederim

taci41 demiş ki:
s.a guzel bi bot programına benzior kardeşim bi kaç sorum olcak acaba bunda soft mode gibi 3 4 tane char bota bırakabiliormuyuz ve soft mode gibi banlanmama riskimiz varsa vercegin cevap için şimdiden tesekkur ederim
sm gibi istedin kadar bot açabiliyorsun tek bir pc de istersende 2 farklı ip de kastırabiliyorsun botu ... ve gelelim şu banlanma mevzusuna artık ben sıkıldım durmadan söylemekten agbot tbot isrobot sm yada Sbot banlanma riski hepsinin aynıdır sadece bunu en az seviyeye indirebilirsin buda düzenli olarak silk alarak olur :thumbsup:

taci41 demiş ki:

softmoddaki özelliklerin aynısı hatta daha fazlası mevcut ban riskin her zaman vardır bot kullanıyorsan silk alıcaksın alsan bile banlanırmıyım acaba dıye dusunme giderse gider botla yenısı kasılır ^^

sm den daha kullanışlı olan bir yönü var. sm ile clientler aynı makineden bağlandığını saklayamıyorsunuz. sbot clientler için farklı pclerden açılmış izlenimi verebiliyor. bu açıdan güzel!

bir sm kullanıcısı olarak sm tadı aldığımı söyleyemem. ama bu sbotun kötü olduğu anlamına gelmez!

bu bot un ödemesini nasıl yapıyoruz onun hakkında bilgi verirsen daha makbul geçer şimdiden saol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ödemesi derken bizden almak istiyorsanız benim hesaplarıma ödemeyi yapıyorsunuz hepsi bu.

ellerine ve emeğine sağlık süper olmuş clientsiz kullanımın anlatımı varmı bilmiyorum ama yoksa o konuyuda biraz açıklarsanız :oops: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmm güzel bir istek ilgili bölüm yöneticilerine hemen paslıyorum konuyu !

Dediğin Ayarları Yaptım Ama suan da Bot 2 tane Acılmadı Bir tane actım ayarlarını yapıp arka plana salladım simdi nasıl olacak nasıl acacagım ?

Yukarı Alt