İtem konusunu anlayamadım arkadaşlar itemleri toplamak için elixir itemler magıcstoneler falan illa hepsini tek tek pickupmı yapmamız lazım bir sürü var. İlk defa kullanıyorumda Sbotu.

Yardım edebilecek biri yokmu arkadaşlar ? googledende baktım hep eski sbot rehberleri var .

kardeş saolasında 1. si güncel değil 2. si ise açıklamaları kestirip atmışsın onların açıklamalarınıda yapsan çok iyi olurdu.. bazı şeylerin ne işe yarıdığıı belli değil mesala auto potion bölümüdür diye yazmışsın 1. kare ne işe yar diğeri ne işe yara yok bu öylesineydi başka yerler var böyle yapmadığın..

momucu demiş ki:
kardeş saolasında 1. si güncel değil 2. si ise açıklamaları kestirip atmışsın onların açıklamalarınıda yapsan çok iyi olurdu.. bazı şeylerin ne işe yarıdığıı belli değil mesala auto potion bölümüdür diye yazmışsın 1. kare ne işe yar diğeri ne işe yara yok bu öylesineydi başka yerler var böyle yapmadığın..
Açıklamalar gayet düzgün.
Güncellige gelince düzenlenicek onlar ..

training place e giderken char yolda kendine saldıranlara da saldırıyor nasıl kapatacagız bu ozelligi?

Aklımda ama iş güç arasında zaman ayıramıyorum, bu bayram tatilinde bir gün iznim olacak o gün ugrasabilirim sanırım.

Harika bir iş çıkarmışsınız paylasimlarinizin devamını dilerim ve repair çekiç oto nasıl kullanılıyor

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim gerçekten acil bir sorunum var private server için sbot kullanıyorum v1.046 özel mobs Titan atıyor belli bölgelere her 5 saatte bir o mobslara bot zerklemiyor setting uniq strong her seçeneği denedim ancak olmuyor lütfen bana çözümü bilen arkadaşım ulaşırsa cevap verirse çok memnun kalırım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
/Konu tamamen yeni sbot rehberiyle güncellendi. Görseller yenilendi , bir çok sayfası Türkçe'ye çevrildi.

Son düzenleme:
Yeterince iyi bir post degil fazla eksik yönü var res olayıyla ilgili oto res diger çarın oto kalkması gibi şeyler bagzı sayfaların alt kısımlarıda açıklanmamış sadece üst bölümler açıklanmış Biraz detay lütfen

Jc planetten üyeligim var oto login kısmında sıkıntım oluyor sürekli bir türlü çözemedim karakterin ıd pw sini yazarken @ işareti koyucakmıyız doldurdugumuz ekrana lütfen bir cevap !!!

Son düzenleme:
Benim sbot Triggered startup of dummy client. Please wait... bunu verip duruyor sürekli nedir bu?

Yukarı Alt