Sbot kullanıyorum.petin çöp alma ayarları kapalı bottanda kapattım hepsini tek tek seçtim.pill alımları tabletler herşey botta off görünüyo.ancak tavşan hala çöp toplamakta ısrarlı. bu konuda yardımcı olurmusunuz.8 li pt ye giremiyorum bu yüzden.

infeal demiş ki:
Sbot kullanıyorum.petin çöp alma ayarları kapalı bottanda kapattım hepsini tek tek seçtim.pill alımları tabletler herşey botta off görünüyo.ancak tavşan hala çöp toplamakta ısrarlı. bu konuda yardımcı olurmusunuz.8 li pt ye giremiyorum bu yüzden.
Petinizin oyun içindeki ayarını yaptınız mı?Oyundayken petinizin aşağıdaki simgesine tıklayın hangi kutuları işaretlediğinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

işaretli olanlar türkçe olduğu için oyun tükçe yazıcam .. 1.altın 2.ekipman 3.diğer itemler bu üçü işaretli

Takımı
Besiktas
Zaten bottan giriyosan ekipman ve diğer itemler seçeneği kapat.O yüzden topluyor çöpleri.

az önce kapattım senin dediğin seçenekleri ama buseferde görevleri almıyor :)) ona ne dicen :D

Takımı
Besiktas
Bottan tüm questlere peti işaratle tekrardan.İşaretli olmayanlar vardır.Bi daha gözden geçir

Yukarı Alt