yaw bu bot almayi gene mi kapattilar 5 6 gun once arkadas aldi simdi ben alamiyorum bu nasil bi is anlamadim gitti

siteye uye oldum fakat resimdeki alma yerini bulamadım....

Suan uyelikler kapalı oldugundan mı acaa?

ya bu bot satisi acik gibi ama hata veriyo bisey secmediniz alamassiniz diyo paypal ingilizce bilen varsa sbot adminleriyle bi konussaniz problem neymis surekli bekle bi hal oldum lutfen biri bu ise el atsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o işe el attık adamlar her 1000 satıştan sonra kapatıyorlar 3-5 gün.

hmm peki bisey daha sormak istiyorum 3 kere bot alsam 1 id ye 3 aylik mi olur oyle bisey varsa 3 aylik alicam kurtulucam bu durumdan ne zman bitecegi de yazmiyo yassa super olur

alkan_tr demiş ki:
hmm peki bisey daha sormak istiyorum 3 kere bot alsam 1 id ye 3 aylik mi olur oyle bisey varsa 3 aylik alicam kurtulucam bu durumdan ne zman bitecegi de yazmiyo yassa super olur
eet aynı hesaba 3 kere sbot alırsanız 3 aylık botunuz olur :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
5 € verip 1 ay beleş kullanmak nasıl oluyor :D

aylık 5 €

hahahah hacım koptum ya:D 5 euro verıp 1 ay beles kullancaz yazdım bunu bı kenara:D

Bu Sbot la 1 ay boyunca 2 char birden Farklı iplerle Sınırsız olarak kullanabiliyomuyuz acaba?

arkadaşlar bu sbot satışı ne zmn açılıcak günlerdir bekliyorum ama alma kısmına geldiğinde bana bişey seçmediğimi söylüyo sizin yorumları okudum birkaç gün kapalı oluyo demişsiniz ama uzun süredir bekliyorum hala kapalı bi bilgisi olan varmı acaba tşk.

Evet hala açılmadı Sbot satışı sitesinde bende günlerdir takip ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum umarım en kısa sürede açılır.Açıldığında stoklamak lazım 8) bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olan yetkili arkadaşlardan bilgilerini bizlerle paylaşırsa çok memnun oluruz şimdiden teşekkürler.

arkadaşalr bot satışı daha önce bot alan eski üye arkadaşalra acık siteye eklenen yeni linke tıklıcaksınız (Repurchase SBot) sonra botunuz elinizde :wink1:

olsun admin sen söyle arkadaşalrda bilsin ben bugün böyle aldım eklenen linki yeni görmüştüm ben resim ekliyebilsen daha ayrıntılı yazcamda beceremiyorum:)

Eski üyelere şu an açıkta yeni üyelere kapalı :twisted: inş en kısa süre içerisinde yeni üyeler içinde açılır sabırla bekliyoruz :lol:

Yukarı Alt