Kayıt
20 Şubat 2010
Mesajlar
281
Beğeniler
2
Şehir
_LifeSteyLe__
Server
Troya
Takımı
Galatasaray
Lure modunu şimdilik yanlızca "Warrior" buildine sahip karakterler kullanabilir.

Lure modunun amacı etraftaki dağınık olarak dolaşan mobları "Howling Shout" adlı skili kullanarak merkezi bir alanda toplamaktır.

Bot şuan beta aşamasındadır buraya tıklayarak sitesinden takip edebilir ve indirebilirsiniz.

1.) Lure Settings

Etrafınızda bulunan mobların bol olduğu slotların yakınlarına gidin ( nerede "Howling Shout" skilini kullanmasını istiyorsanız ) ve "Add current coordinate" butonuna tıklayın yukarıdaki listede lure yapacağınız kordinatlar belirlendiğinde "Save" butonunu kullanarak yapmış olduğunuz lure scriptinizi kaydedin.
Daha sonra load bölümünden bu scriptin konumunu göstererek lureye başlayabilirsiniz.

2.) Lure Skill

Burada sadece şimdilik warriorlar için "Howling Shout" adlı skill bulunmakta ileride buradaki özellikler geliştirilecektir.

* "At center wait for x seconds": Bu özellik ile lure yapılan moblar merkeze getirildiğinde mobların sizi takip etmemesi , partydeki diğer kişilere dönmesi için merkezde kaç saniye beklemesi gerektiğini ayarlıyabilirsiniz.

* "After lureskill wait for x seconds": "Howling shout skilini kullandıktan sonra karakterin ne kadar bir duraksama yapması gerektiğini ayarlıyabileceğiniz kısımdır.Bu sayede moblar sizin bulunduğunuz yere gelicek zamanı bulur (yani peşinize takılır).

* "When going back wait x ms each step for lured mobs to catch up": Moblar peşinize takıldıktan sonra mobları kaybetmemek için (mobların geri dönmemesi için) yavaş hareket etmek zorundadır. Daha fazla mobu slota götürmek(lure yapılmış mobların geri dönmemesi için) için buradan adım adım duraksama ayarını yapabilirsiniz.
Burada dikkat edilmesi gereken şey çok ince bir ayar olduğu için saniye bazında değil milisaniye bazında bir özellik olmasıdır yani 1000ms=1 saniye ayar yaparken bunuda göz önünde bulundurun.

* "Go back if meet > x mobs": Eğer lure yapmaya gittiğiniz alanda x sayısı kadar mob varsa lure yapmadan geri dönmesi için konulmuş bir ayardır.

* Don't lure if ... "PT giants in radius > x" and "... mob count in radius > Kutuya yazdığınız radius içerisinde Pt giant varsa lure yapmaz.

3.) Closest Spawns

Update liste tıkladığınızda etrafınızdaki mobların konumu ve slotunuza yakınlıkları gözükür bu sayede daha kolay bir biçimde lure kordinatı oluşturabilirsiniz.

X: Y: El ile lure yapmak istediğiniz konumu buradan ekleyebilirsiniz.
 
Yukarı Alt