ya üye olucam
The password does not contain the required characters.
bu hatayı veriyo bunun nedenini bilen var mı?

ben bu uyelığı ayın 8 ınde aldım sımdı Siteden Sbot alsam calıstırabıLırmıyım.Pek anlayamdım bu sbot ısıne yardım edeRsenız cok sevınıcem

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbotunuza daha önce yüklediyseniz alırsınız yükleme yapılmadıysa alamazsınız ^^

extraloob demiş ki:
sbotunuza daha önce yüklediyseniz alırsınız yükleme yapılmadıysa alamazsınız ^^
daha ıönce Sbot kullanmadım Sbot danda 8ınde haberım oLdu o gunde uyelık aLdım sıtesınden su an alsam kullamazmıyım tm acıklığa kavusturursn

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu anda üyelik alırsın ama ne biz ne bir başkası hesabına sbot 1 aylık yükleyemez bu yüzden bekleyeceksin sbot satışları yeni üyeleride açsın diye ama eskiden hesabı olup sbot yükletmiş olanlar sbotunu kullanabiliyorlar.

extraloob demiş ki:
şu anda üyelik alırsın ama ne biz ne bir başkası hesabına sbot 1 aylık yükleyemez bu yüzden bekleyeceksin sbot satışları yeni üyeleride açsın diye ama eskiden hesabı olup sbot yükletmiş olanlar sbotunu kullanabiliyorlar.
Umarım en yakın zamanda acıLr, goRdğm kadarıyla cok kısı bekLıyor.Ayrıca hersey ıcın tessekR EdeRm..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni üyelik alımları kapalı üye olursun ama sbot alamazsın demek oluyor, old ise daha önceden hesabına sbot yükletmiş olanlar sbotlarını uzatabilirler diyor.

Şuanda başlıktaki resmi gösterilen yerden account aldım,15 TL ye 1aylık yükleterek kullanabilirmiyim ? Nisan 25 şuan

RealPower demiş ki:
Şuanda başlıktaki resmi gösterilen yerden account aldım,15 TL ye 1aylık yükleterek kullanabilirmiyim ? Nisan 25 şuan

Banada acoount lazımm 27 nisan bu soruyo bir cevap varmı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
account almak birşey değil yeni üyelere bot yüklenemi yapılmıyor onunda açılma dönemleri var haziran temmuz gibi açılacak ancak o zaman kullanabilirsiniz ama şu alternatifleriniz mevcut sitemizde sbot satışları var üyeler satıyorlar ayrıca biz sbot kiralıyoruz haftalık 10 TL.

wer

rank8
kayıt olup siteden(sbot orj sitesi) ödeme yapıncamı bot dosyalarını indirebiliyoruz :?

Yukarı Alt