exlnwo.png

Merhaba Sbot Kullanıcıları;

Bildiğiniz üzere Sbot'da item filtre bölümünde herhangibir itemi bulmak oldukca zor. Çünkü item List baya kalabalık. Yaptığımız bu çalışmayla aramanız sadece 5 saniye veya daha kısa sürüceğinden emin olunuz :thumbsup:
sperator.png

Video
sperator.png

tasarimdl3.png

Download
itemlist.txt Download
Download

sperator.png

Youtube Link= http://www.youtube.com/watch?v=WVc_JobPXXE
sperator.png

Kod:
%100 kendim hazırladım eğer başka bir yerde paylascak olursanız "ALINTIDIR" yazmanız beni mutlu eder  ;)
topicsonugorseli.png

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Birazdan izleyeceğim videoyu henüz Sbot kullanmıyorum ama alt yapı oluşturuyorum kullanmaya başlayınca yabancılık çekmeyelim 8)

ps : eline , emeğine sağlık ..

ZeratuL* demiş ki:
Birazdan izleyeceğim videoyu henüz Sbot kullanmıyorum ama alt yapı oluşturuyorum kullanmaya başlayınca yabancılık çekmeyelim 8)

ps : eline , emeğine sağlık ..
teşekkür ederim :muck:

ön bilgi her zman iyidir :santa:

olmamış heç beğenmedim. yanı bu kadar da kötü yapılmaz ki!

desemde inanma :D çok güzel olmuş. ellerine sağlık. böyle başlıklar çoğaldıkça diğer siteler napacak arkadaşlar onlarıda düşünmek lazım. sbot satan tek site. sbotu en iyi anlayan tek site. bu kadar da olmaz ki canııım :D SBot un kendi sitesinde bile bu kadar anlatım yoktur herhalde.

biri extraloob.com u durdursun (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler güzel bir bilgi olmuş, ben o işi bir kere ayarladım bir daha hiç dokunmuyorum gayet memnunum sbot isrobottan karmaşık gibi görünsede çok daha kolay buna emin olabilirsiniz.

ustameen demiş ki:
olmamış heç beğenmedim. yanı bu kadar da kötü yapılmaz ki!

desemde inanma :D çok güzel olmuş. ellerine sağlık. böyle başlıklar çoğaldıkça diğer siteler napacak arkadaşlar onlarıda düşünmek lazım. sbot satan tek site. sbotu en iyi anlayan tek site. bu kadar da olmaz ki canııım :D SBot un kendi sitesinde bile bu kadar anlatım yoktur herhalde.

biri extraloob.com u durdursun (:
:P :P niye durdursun canım. ne güzel önümüze geleni eziyoruz 8)

MaRJiNaL demiş ki:
exlnwo.png

Merhaba Sbot Kullanıcıları;

Bildiğiniz üzere Sbot'da item filtre bölümünde herhangibir itemi bulmak oldukca zor. Çünkü item List baya kalabalık. Yaptığımız bu çalışmayla aramanız sadece 5 saniye veya daha kısa sürüceğinden emin olunuz :thumbsup:
sperator.png

Video
sperator.png

tasarimdl3.png

Download
itemlist.txt Download
Download

sperator.png

Youtube Link= http://www.youtube.com/watch?v=WVc_JobPXXE
sperator.png

Kod:
%100 kendim hazırladım eğer başka bir yerde paylascak olursanız "ALINTIDIR" yazmanız beni mutlu eder  ;)
topicsonugorseli.png
//Güncel

ps:Görseller yenilenmiştir!

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeş cave de bi qörew var Gold piece Diamond piece toplaması laazım ama ndnse bu 2 item listeden cıkartılmış numaralarına baktım yok kafayı yicem mis qibi qörew kaldı :|

MaRJiNaL demiş ki:
hiç mi kimse item ararken zorluk çekmiyor?? :roll:
kardeş cave de bi qörew var Gold piece Diamond piece toplaması laazım ama ndnse bu 2 item listeden cıkartılmış numaralarına baktım yok kafayı yicem mis qibi qörew kaldı :|

Yukarı Alt