s.a beyler sbot crack indirdim herşey güzel çalışıyor ama bir türlü item toplatamadım nerde hata yapıyorum?
Birde SOS MOON itemleri çıkmıyor

aynı sorun bendede var kardesim bir türlü orasını yapamadım novalar hep yerde duruyo napsam bot toplamıyo deli olcam yapan adam novaları unutmus sanırım

Takımı
Galatasaray
Rare Items'de çıkanlar zaten sox itemler o yüzden her degree'nin başlangıç seviyesinden başlıyor.Ayrıca listede çıkan itemlerin her biri üçer tane yani sos-som-sun,toplama yaparken de o settings bölümünde ya karakterinle toplayı ya petinle toplayı seçip öyle deneyin.

iyi güzeL diyosunda kardesim 3 cesit item cıkıyo onu biliyoz ama hangisi sos sun vs vs yanında belirtilmemiş normal para alsa botu böyle birsey yok soslar bellidir yani en son inersin soslar orda olur bunda iniyoruz sos falan yazmıyo novaları hep çöpe gidiyo toplatamıyoz napsak olmuyo yada ben beceremiyom dicem artık

Hem pet hem char aynı anda item toplayamıyormu sbot da.Bende itemleri şuan full pet topluyor.Petin içindekileri kasayada koymuyor.İtem toplama konusunda mbot daha iyi galiba

Takımı
Galatasaray
Hem pet hem char aynı anda item toplayamıyormu sbot da.Bende itemleri şuan full pet topluyor.Petin içindekileri kasayada koymuyor.İtem toplama konusunda mbot daha iyi galiba
Pick settings bölümünde ''Save to storage'' ve altında '' Sort storage'' var bu ikisine tik koyun, daha sonra Items bölümünde aşağıda Search var onun tam sağında ''Store items also from pet inventory'' seçeneğini de tik koyup kaydedin.

Yukarı Alt