Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Respect demiş ki:
Lithium demiş ki:
Bot süper gözüküyor 8O
Gözüküyor değil süper zaten :D
Hemen karalayayım botu :mrgreen:

Silkroad'ı müthiş bir şekilde yavaş açıyor.Bazen açmıyor bir sürü error veriyor...

2 Saat'te kasma yerine gidiyor.
walla hacım tam tersi geçerli bende bot kusursuz tek eksiği ben çok yatıyorum rocky'lerde kasıyorum o yüzden mi acaba daha önce hiç kasmadım orada mekanıda bilmiyorum ki :?

Siteye yeni girdim ve bu botla karsılastım ve sok oldum :D yani extraloob un adını duyuyorduk ama bu kadarıda fazla :D :thumbsup: siteye yeni geldim ve simdididen begendim

1 şey sorucam sitede sbot u aradım ama kurulumla ilgili hiç 1 şe bulamadım. herşey ayarlama kayıt ve multiclient üzerine yardımcı olursan sevinirim. bu arada ben download ettim ama bende botcfg die 1 şe cıkmadı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hele o clientless modu yok mu msn penceresini açıyor gibi ekranı açıyorsun guild ile union ile chat yapmak muhteşem clientless'in gücü bu olsa gerek yeahhhh ^^

arkadaşım sbot ile oyuna girmek için clienti gösterecekmiyiz ve nasıl.. teşekkür ederim

Bende ona gecmek istiyorum ama bıraz suphelerım var acaba zor mu kurluyor bot scrıptler hazır yok mu?(yani kendısı ayarlayabılıyor mu)Bıraz daha zaman gecmesını beklıyorum Botla ılgılı cok guzel duyumlar var bırde nasıl alabılır ve kurlumu hakkında bılgıler almak ıcın bıraz daha arastırdıgımdan Bu dusuncemden dolay bıraz erteletıyorum

Yukarı Alt