Forumdaki Kullanıcı Adını Bilmiyorum Aydından Oldugunu Soyleyip Kartalda Subemız VAr ordan Da Alabılırsın Dıyerek Sbot Satısı Yapdıgını iddia Eden Deniz Cafe Net mailto:[email protected] adresını kullanan şerefsiz dolanrıdıcı şerefsizin tekidir Kimse inanıp Alışveriş Yapmayı dusunmesın 150 Silk Karsılıgı Sbot Verdıgını Soyleyen Bu Şerefsiz Köpeğe İnanıp Oyuna Gelmeyin Adama Silk i Verdik Bu Silk Kullanılmış Kımden Aldıysan Soyle Deısdırsınler Ayana yatıp 3 -5 Dk Ka Daha Konusdukdan Sonra Offline Oldu Ufak Bi Arasdırma Dan Sonra Silk Epin Alındıkdan 2dk Sonra giriligini Ögrendım Bu Da Demek Oluyorkı Ben Sılk ı Teslım Ettıkden 2 Dk Sonrası Söliceklerım Bukadar Arkadaslar 25 TL Beni Fakir Etmez Ama Okul Harclıgını Birikdirip Sbot Alıcam Diyen Cok Kardesımz Var Böyle Şerefsizlerin oyununa Gelmesinler

A

Anonymous

Guest
arkadaşım forumdaki kullanıcı adını bilmiyorsan nasıl forumdan bir yetkili dolandırıcı diyebiliyorsunki bu şahısla sen nasıl bağlantı kurdun site üzerindenmi site üzerindek kurduysan sana mesaj göndermedimi veya herhangi bir konuda yazmadımı bunlarıda söyleki eğer varsa böyle birisi gereken yapılsın ama ismini bilmediğim yetkili dersen kimse seni kaale almaz

CappaBaron demiş ki:
arkadaşım forumdaki kullanıcı adını bilmiyorsan nasıl forumdan bir yetkili dolandırıcı diyebiliyorsunki bu şahısla sen nasıl bağlantı kurdun site üzerindenmi site üzerindek kurduysan sana mesaj göndermedimi veya herhangi bir konuda yazmadımı bunlarıda söyleki eğer varsa böyle birisi gereken yapılsın ama ismini bilmediğim yetkili dersen kimse seni kaale almaz
Forumdan Bir Yetkili Kelimesin Kullanmadım Dikkatli Okursan Silkroad Icın Yıllardır Extraloob dan Baska Hicbir Forumla Alakam Olmadı Buraya Acdım Acdıgım Konuyu Gelen Burdan Geldi Admin ler yazdıgım Mail e Bakarsa Kullanıcı Adını Bulurlar Sanırım

A

Anonymous

Guest
an4rshy demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
Forumdan Bir Yetkili Kelimesin Kullanmadım Dikkatli Okursan Silkroad Icın Yıllardır Extraloob dan Baska Hicbir Forumla Alakam Olmadı Buraya Acdım Acdıgım Konuyu Gelen Burdan Geldi Admin ler yazdıgım Mail e Bakarsa Kullanıcı Adını Bulurlar Sanırım
ben yanlış anlamışım problem değil ama başlığı değiştir
sbot dolandırıcısı Admin sabit pls derken yanlış bir başlık olmuş
sbot dolandırıcısı, adminim sabit desen daha iyi olurdu aksi takdirde adminin sbot dolandırıcısı oldugu sanılıyor

NiNCaSu demiş ki:

Silk,gold,bot satış ve char takas işlemlerinden extraloob.com sorumlu tutulamaz.

Yaw Tum Mod Lar Mı yanlıs anlamada Bırıncı Extraloob u Yada Herhangı bır Yetkılıyı Sorumlu Tutan yok Ortada Forum Kullanan Serefsızın Bırı Oldugunu Soyledım Mod Admın Yada Sorumlusu Extraloob Dur Demedım Okurkan ılk Satrı Pesınden Sadece Son Satırımı Okuyosunuz Arkadaslar ?

an4rshy demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:

Silk,gold,bot satış ve char takas işlemlerinden extraloob.com sorumlu tutulamaz.

Yaw Tum Mod Lar Mı yanlıs anlamada Bırıncı Extraloob u Yada Herhangı bır Yetkılıyı Sorumlu Tutan yok Ortada Forum Kullanan Serefsızın Bırı Oldugunu Soyledım Mod Admın Yada Sorumlusu Extraloob Dur Demedım Okurkan ılk Satrı Pesınden Sadece Son Satırımı Okuyosunuz Arkadaslar ?
Başılığınız da ilk okunma da o şekilde anlaşılmıyor.Bu konunun sitemizle alakası nedir?Bu siteden üye ise nicki nedir?

NiNCaSu demiş ki:
an4rshy demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:

Başılığınız da ilk okunma da o şekilde anlaşılmıyor.Bu konunun sitemizle alakası nedir?Bu siteden üye ise nicki nedir?
ya arkadasım sen yazılanları okmuyormusun televole ızlerken mı okuyosun napıosun cozemedım k bakma basdan asa bı oku duzgun bı sekılde anlarsın olayı ( umarım zor olmaz )

evet mailin sahibi bende bugün arkadaşştan alışveriş yapıcaktım iyi oldu bunu gördüğüm :)

Azmanomer demiş ki:
evet mailin sahibi bende bugün arkadaşştan alışveriş yapıcaktım iyi oldu bunu gördüğüm :)
msn ileti gecmısını kaydetmemiş olsa onuda koyucam buraya inanıp inanmamak sizekalmıs admin gerekeni yaparsanız sevinirim

Azmanomer demiş ki:
bende kazıklandım o arkadaş tarafından :(
Gecmiş olsun sanada ozaman :) Bebe Msn ıne Msn Haclenmısdı Dun aldım Gerı Yazmıs Bırde Sizi Salak Yerıne Koydum BAkın bende Salagım Ama Dıe Baırıo Resmen :)

konu başlığı değiştirilmiştir. geçmiş olsun arkadaşım. keşke Cihan dan alsaymışsın. böyle problem olmazdı :wink1:

Yukarı Alt