Sbotta scrip yaparak cave scripti yaptım ama caveye gitmiyor cave için nasıl script yapılır?....

50 isen kayıt yaparak gideceksin.
Sehire ısınlanmanı felan hep kayıt eder.
Resime dikkatli bak.
- Resim Silinmiş.

1- Karakterin Kasacağı alanın merkez noktası(X,Y) ve bu merkezden ne kadar uzaklaşacağını(Radius)ayarlayabilirsiniz.
2- Training Method
burda 2 seçenek var
Use Current Condinate Bu seçenek kasma alanına charınızı kendiniz getiriyorsanız kullanın. bu seçenek işaretliyse bot towna gittikten sonra kasma alanına geri dönmeyecektir.
Use Script Cordinate Bu seçenekte ise bot kasma alanını script dosyasından okumaktadır. bu seçenekte bot kendisi kasma alanına gidecektir.
3- Chose Script Use Script Cordinateyi seçtiysek mutlaka bu butona basarak geçerli bir script dosyası seçmeliyiz. yoksa bot çalışmayacaktır.
4- Bu bölümden kendi scriptlerinizi yapabilirsiniz. Townda iken Start Record butonuna basın kasma alanına geldiğinizde ise Stop Record butonuna basın. oluşan scripti kaydetmek için ise Save Script in memory to file butonuna basın. açılan pencerede isimlendirmeyi yapıp kaydet butonuna basın...
Alıntı yaptım ama yardımcı olabilmişimdir inş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
İsrobot ta F1 F2 odaları ayarlıyordun ama SBot u bilmem ama eğer aynıysa X Y ayarlama yerinden F1 Boot Cave için orayı etkinleştir

black23 demiş ki:
50 isen kayıt yaparak gideceksin.
Sehire ısınlanmanı felan hep kayıt eder.
Resime dikkatli bak.
- Resim Silinmiş.

1- Karakterin Kasacağı alanın merkez noktası(X,Y) ve bu merkezden ne kadar uzaklaşacağını(Radius)ayarlayabilirsiniz.
2- Training Method
burda 2 seçenek var
Use Current Condinate Bu seçenek kasma alanına charınızı kendiniz getiriyorsanız kullanın. bu seçenek işaretliyse bot towna gittikten sonra kasma alanına geri dönmeyecektir.
Use Script Cordinate Bu seçenekte ise bot kasma alanını script dosyasından okumaktadır. bu seçenekte bot kendisi kasma alanına gidecektir.
3- Chose Script Use Script Cordinateyi seçtiysek mutlaka bu butona basarak geçerli bir script dosyası seçmeliyiz. yoksa bot çalışmayacaktır.
4- Bu bölümden kendi scriptlerinizi yapabilirsiniz. Townda iken Start Record butonuna basın kasma alanına geldiğinizde ise Stop Record butonuna basın. oluşan scripti kaydetmek için ise Save Script in memory to file butonuna basın. açılan pencerede isimlendirmeyi yapıp kaydet butonuna basın...
Alıntı yaptım ama yardımcı olabilmişimdir inş.
sorumu iyi okumamıs veya anlamamıssın sanırım scriptti yapmayı ve o gosterdigin ayarları biliyorum ama script i yaptıgım hallde caveye gitmiyor bot:( ha bu arada 50+ mı sorusuna cevabım char 90 yan char kasıyorum^^)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşLar sbotum var ve bir de sorunum var herşey ayarLı çar çok ii kasıor şehirde aLışverişi tam yapıyor ama koordinatLar (X-Y-Z ) ayarLı oLmasına rağmen kasma yerine gitmiyor ve siLahcıda kaLıyor.Silahcıya giriyor bir şey yapmadan çıkıyor iki adım atıp girip tekrar çıkıyor bu böyLe saatLerce dewam ediyor yardım Lütfen :cry:

Yukarı Alt