satıslar bugun kapandı elınızde sbot kredı yuklu acc varmı ? Varsa Almak istiorum Lutfennnn :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daha önceden yüklenmiş bir sbot hesabınız varsa hesaplarımıza 16 tl yatırmanız yeterlidir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot 16 tl + autologin 10 tl = toplam 26 tl ve dip no, daha önceden yüklenmiş bir sbot hesabınız olması lazım.

ben yeni üyelik aldım kendi sitesinden ama yeni üyelere satış yokmuş en az 30 günlük üye olmak gerekiyor o hesaba yükleyemiyormuyum. yada sizden hesap alabiliyormuyuz?

abi bende almak istiyorum 1 aylık sbot 10 ytl mi ödemem gerekiyor. garanti bankasından internetten işlem ile parayı yollayabilirm .

artık sbot oto logindeki otomatik image code ye gerek yok entera basılı tutun yada kagat sıkıstırın kendı otomatik girsin benım gibi ben kagat sıkıstırdım :D:D sürekli denio ama no dc olmadan denemeyın cünkü pek işe yaramaaz :):):)
- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Grizee demiş ki:
artık sbot oto logindeki otomatik image code ye gerek yok entera basılı tutun yada kagat sıkıstırın kendı otomatik girsin benım gibi ben kagat sıkıstırdım :D:D sürekli denio ama no dc olmadan denemeyın cünkü pek işe yaramaaz :):):)
- Resim Silinmiş.​

ahahah yurdumun zekasına bayılıyorum ulen 20 tl versende 1 aylık premium silver alsan böyle varoşça oynamasan olmaz mı yazık :D

Son düzenleme:

Prada

Kağıdı kim icat etti diye soru var google reklamlarında o geldi aklıma direk :P Çinliler bu kağıdı icat ederken ne amaçlı icat ederken bu günleri hesaplamışlarmıydı acaba :D

extraloob demiş ki:
ahahah yurdumun zekasına bayılıyorum ulen 20 tl versende 1 aylık premium silver alsan böyle varoşça oynamasan olmaz mı yazık :D
naabim aslında alacaktım ama meslek lisesi 2. sınıfta kı stajı bu 3 ayda yaptırıolar sabah 7 aksam 7 calısıom aksam zaten bos oluo haziran 15 ten sonra gerek yok yane o yüzden yoksa botsuz presiz oynamam gırgır olsun dıe amac o yane bu arada o foto bana ait :)

Yukarı Alt