Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TwiLighT demiş ki:
Onitsuka demiş ki:
Ben tam olarak anlayamadım.

Şimdi ben sizin hesabınıza 12tl yatırınca hem autologin hemde 1 aylık sbot sahibimi olucam.Yoksa sadece autologin sahibimi???
Sadece Auto Login programı için gerekli olan ücrettir 12TL.

:thumbsup:

okan bey toplu olarak alımlarda indirim olurmu 10TL den gibi mesela ayrıca bende 2pc var ödemesini yaptıgım sbot auto logini 2sindede kullanabilecekmiyim yoksa ayrı ayrımı almak gerekiyor. pm olarak bildirirseniz sevinirim thx.

TrowZeeN

Öğretiyorum
okan ne yaptın dostum. program 2.5$ e satılmıyormu zaten ^^ biraz indirsen fiyatıda alsak diyordum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TrowZeeN demiş ki:
okan ne yaptın dostum. program 2.5$ e satılmıyormu zaten ^^ biraz indirsen fiyatıda alsak diyordum

ok fiyatı aşağıya çekiyorum 10 TL :wink1:

TrowZeeN

Öğretiyorum
extraloob demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:

ok fiyatı aşağıya çekiyorum 10 TL :wink1:
teşekkür ederim. bu üründeki satışlarının cok daha fazla olucagını umuyorum. kısa zamanda bende 1 tane alıcagım ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben aldım muhteşem birşey yahu artık charlarla hiç işim yok kendi kendilerine dc yiyorlar kendi kendilerine oyuna giriyorlar ahahaha deli makara :D

extraloob demiş ki:
ben aldım muhteşem birşey yahu artık charlarla hiç işim yok kendi kendilerine dc yiyorlar kendi kendilerine oyuna giriyorlar ahahaha deli makara :D
wayy süpermiş sorunsuz çalışıyor mu okan abi bende alırım valla :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herşeyi yapıyor sen pc ve neti açık bırak programı saat gibi kur o dc yediği anda senin yapman gerekenleri yapıyor ben kurdum ufak tefek hataları var ama görevini yapıyor ve devamlı yenileniyor.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
herşeyi yapıyor sen pc ve neti açık bırak programı saat gibi kur o dc yediği anda senin yapman gerekenleri yapıyor ben kurdum ufak tefek hataları var ama görevini yapıyor ve devamlı yenileniyor.

Bilgi İçin Teşekkür Ederimde Ben O Anlamda Sormadım (: Bu Sitenin Cıkardığı Programmı? Yoksa, Sizin Cıkardığınız Bir Programmı ? Yoksa , İsroBot Taki Gibi AutoLogin Gibimi İşliyor (:

Ps: Bunu Aldığımız Zaman İstediğimiz Kadar Charda Kullanabiliyormuyuz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu başka bir firmanın çıkarttığı program sbot gibi sbot ile beraber çalışıyor nasıl ki sbotu aylık alıyoruz bunu da aylık alıyor ve net açık pc açık olsun yeterli charı kendisi oyuna sokuyor istediğiniz biçimde bir kere ayarlıyorusunuz gerisini o yapıyor mantık script oluşturma mantığıdır.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
bu başka bir firmanın çıkarttığı program sbot gibi sbot ile beraber çalışıyor nasıl ki sbotu aylık alıyoruz bunu da aylık alıyor ve net açık pc açık olsun yeterli charı kendisi oyuna sokuyor istediğiniz biçimde bir kere ayarlıyorusunuz gerisini o yapıyor mantık script oluşturma mantığıdır.
Peki TeşekkürLer Acıklama İçin En Kısa Zamanda Üründen Deniyeceğim (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geç bile kaldın sen :D

Ps : lvl 100 olmadın mı halen kuzum sen :P

Yukarı Alt