Arkadaşlar şöyle bi araştırdım siteyi ama Sbot alabilecegim resmi bi site göremedim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
ve ayrıca bi kac sorum olcak uzun zmndır oynamıyodum bilmedigim bazı seyler var!
Güncel Sbot sürümü suan kac ? Her yeni gelen patch'de sbotun da güncellenmesini beklicekmiyiz ?
Sbot ile multi client acabilirmiyim? daha dogrusu birisi Sbotun suanki özelliklerinden bahsede bilirmi ?
Ayrıca birisi bana Sbot alabilcegim resmi ve güvenli bir site söylerce cok sevinirim elden veya baska oyunculardan aalım yapmıyorum lütfen teklifde bulunmayın.

Sbot kendi sitesinde üyelik alımını durdurdu sanırım. Bot 155 comdan alabilirsin.
güncel sbot sürümü bot-cave.net te yayınlanan son sürümdür.
Multi açabilirsin.

uyelik+1 aylik sbot 25tl cogu sitede var botturk, gamebayi gibi .istedigin kadar karakter acabilirsin ve evet yeni patch gelince bot cavenin sitesi ve face sayfasina ekleniyor

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Evet bende 25 tl ye satıyorum üyelik + 1 ay süreli olarak

facebook.com/isrosbot :D

İnsanları kandırıp durmayın. Sbotun kendi sitesinden menüdeki Get Sbot linkine tıklayıp üyelik +1 aylık bot alabilirsin. (PayPal Hesabı ile) sadece 5 euro ne 25TL si?

Bu arada forum eski günlerini mumla aratıyor

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
sytgkdmr demiş ki:
GLADYS demiş ki:
Desmond demiş ki:
İnsanları kandırıp durmayın. Sbotun kendi sitesinden menüdeki Get Sbot linkine tıklayıp üyelik +1 aylık bot alabilirsin. (PayPal Hesabı ile) sadece 5 euro ne 25TL si?

Bu arada forum eski günlerini mumla aratıyor
Resimli anlatım -- > http://www.silkroadplay.com/s_bot/uyeli ... -olma.html
Başka sitelerin reklamını yapmak yasak diye biliyorum :coffee:
Hacım bilgi veren bir yer bu sitede olsa konu burdan atardım linkini satış sitesi değil üye toplayan bir site değil .Reklama giriyorsa birisi editleyebilir fakat ben çıkar uğruna yazmadım bu mesajı senin gibi sbot satmak içinde yazmadım sadece bir üyeye faydalı olabilmek için yazdım :)

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
GLADYS demiş ki:
sytgkdmr demiş ki:
GLADYS demiş ki:
Başka sitelerin reklamını yapmak yasak diye biliyorum :coffee:
Hacım bilgi veren bir yer bu sitede olsa konu burdan atardım linkini satış sitesi değil üye toplayan bir site değil .Reklama giriyorsa birisi editleyebilir fakat ben çıkar uğruna yazmadım bu mesajı senin gibi sbot satmak içinde yazmadım sadece bir üyeye faydalı olabilmek için yazdım :)
Olabilir ben işimi yapıyorum, sonuçta site ismi vermek reklama girer özel mesajdan da atabilirdin sakinolsampiyon:

Yukarı Alt