Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SBOT ALEXANDRIA
SCRIPT SORUNU ÇÖZÜM YÖNTEMİ

Charınız Alexandria'da repair yapamadığı için Hotan'dan potları almak zorundayız ve sbot Alexandria'ya gitmek için Samarkand-Constantine geziyor sonrasında Firavun'un Mezarına gidiyorsa
yapmanız gerekli olan ayar aşağıda gösterilmiştir bu şekilde yaparsanız char'ınız Hotan'dan direkt olarak Alexandria'ya gidecektir.

Special thx to extraloob.com :kalp:

Son düzenleme:
Ben dw ye kayitliyim orda auto ve take chips işaretli kasma yerine geliyor alexandira ya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TniesT demiş ki:
Ben dw ye kayitliyim orda auto ve take chips işaretli kasma yerine geliyor alexandira ya

dw-hotan-alexandria mı yapıyor yoksa farklı bir yoldan mı geliyor soru:

extraloob demiş ki:
TniesT demiş ki:

dw- hotan - alexandira direk boyle geliyor sonra ordan kasma alanina gidiyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ScriptKiddie demiş ki:
thae cheapest ayarı ne oluyor acaba :)

daha ucuza gidiyor gold olarak fazla tutmuyor.

TniesT demiş ki:
extraloob demiş ki:
TniesT demiş ki:

dw- hotan - alexandira direk boyle geliyor sonra ordan kasma alanina gidiyor

demek ki tek problem oraların tikli olması görselde ki gibi yaparsak hiç sorun olmuyor.

ama mübarek çar istanbuldan gidiyor :D biz 50k verelim napalım hızlı kasılsında :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|GM| Militanz demiş ki:
Ellerine Sağlık abi :kalp:

Herkesin soruyordu bunu :muck:

baktım herkes soruyor ve çözemiyor en güzeli olayı çözüp uygulayıp çözümünü sunmaktır dedim 8)

benim ayarlar böylede potlar bittiği zaman geliyor hotana alıyo herşeyi sonra pc ya res atıyor yada yada herşey kapanıyor masaüstü bunun çözümü nedir acaba?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
barbaros3131 demiş ki:
benim ayarlar böylede potlar bittiği zaman geliyor hotana alıyo herşeyi sonra pc ya res atıyor yada yada herşey kapanıyor masaüstü bunun çözümü nedir acaba?

alexandria ile gelen bir problemde bu çözümü de basit ; http://www.extraloob.com/v6/download.html sayfasından ekran kartın modeline göre ati ve nvidia driver güncel sürümünü indir kur restart at pc ve modeme bir daha o sorun olmaz 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
SBOT ALEXANDRIA
SCRIPT SORUNU ÇÖZÜM YÖNTEMİ

Charınız Alexandria'da repair yapamadığı için Hotan'dan potları almak zorundayız ve sbot Alexandria'ya gitmek için Samarkand-Constantine geziyor sonrasında Firavun'un Mezarına gidiyorsa
yapmanız gerekli olan ayar aşağıda gösterilmiştir bu şekilde yaparsanız char'ınız Hotan'dan direkt olarak Alexandria'ya gidecektir.

Special thx to extraloob.com :kalp:

/ Güncel

Son düzenleme:
Yukarı Alt