inventory 1. slot a itemi ve ona uygun elixirleri 2. slottan itibaren koyuyorsunuz. powderıda koyuyorsunuz ve fusion başlıyor :=)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

az önce denedim çok da güzel çalışıyor. ben elle yapsam yüzüğüm +4 olmazdı :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evet ya senin istediğin + ya ulaşınca duruyo yada elixir bitince :)

ama çok hızlı yapıyor işini. yani bi program aracılığı ile yapıldığını anlamak için uzman olmak gerekmiyor. bu yüzden dikkatli olmak gerek. ben charımı riske attım :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka gibi otomatik basıyorsa hemen geçilir buna yahu lap lapp yüztane elixir koy +7 yap silahı olmadı bir party 100 tane daha koy haftasonu bu botu komple kullanmam lazım, çok teşekkürler paylaşım için harikasın mucX.

şimdi wep elixir biriktiriyom. +7 silah için. tabi işi garantiye almak lazı immo ve steady basıcan ki üzülmeyesin sonra :) bide banlansada üzülmeyeceğin bi char ile denemek lazım. çünkü elle bu kadar hızlı olmaz bu iş. yani 3. parti yazılım kullandığını anlamaları çok da zor olmayacaktır :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu bot aylık bir fiyatla satılıyorsa emin ol joymax bunu biliyor ve destekliyordur o yüzden banlanma falan olmaz.

özellikleri çok ama bu özelliklerin getirdiği dezavantajlar da yok değil. mesela toplayıcı petin yönetimi zayıf. goldlarımı başkalarının petleri topluyor :) tabi beta olmasından kaynaklı olabilir. pet pick olayına iyi bi optimizasyon şart.

ha unutmadan bi ağaca, taşa yada ne olduğu belirsiz birşeye takılırsa; inatla o nesneyi ezip geçmeye çalışıyor. müdahale etmezseniz eğer öyle zorluyor :D

arkadaşlar +3 item koyuyorum fakat " Stopping automatic alchemy function! No lucky powders left!
" ibaresini veriyor.inventory'mde 7 tane lucky powder var.hepsini toplu halde koydum olmadı dağıttım 7ye böldüm gene olmadı. 1. slot 1. kutusuna koydum itemi ve diğerleri inventory'min içinde.arıza bendemi yoksa yanlıs yaptıgım bişeymi var...deliricem artık...şimdiden teşekkürler.

Dj_Ex3m demiş ki:
arkadaşlar +3 item koyuyorum fakat " Stopping automatic alchemy function! No lucky powders left!
" ibaresini veriyor.inventory'mde 7 tane lucky powder var.hepsini toplu halde koydum olmadı dağıttım 7ye böldüm gene olmadı. 1. slot 1. kutusuna koydum itemi ve diğerleri inventory'min içinde.arıza bendemi yoksa yanlıs yaptıgım bişeymi var...deliricem artık...şimdiden teşekkürler.
sbot inventorydeki itemleri algılamakta biraz geç kalıyor. powderları ve elixirleri aldıktan sonra bi teleport ol. algılayacaktır...

itemde mi sorun var yoksa başka birşeydemi bilmiyorum ama 43 elixir ile sadece 2 kez +4 e geçti fazla zorladık herhalde ondan olmuyor bazıları +1'e geçerken patladı :D

Yukarı Alt