Terry demiş ki:
Terry demiş ki:

Aynı hata bendede var.
Sabah bir şey yoktu
Acaba bu hatamın sro'da donmadan oynayabileyim diye pc de bazı degişiklikler yaptıgım aşagıdaki linke göre.
Bundan kaynaklanıyor olabilir mi acaba ?
viewtopic.php?f=53&t=113394&start=0

Terry demiş ki:
Farklı bir başlık açmamıza gerek yok sanırım bu sorun hakkındaki çözüm yollarınızı okudum ve denedim.
Sanmıyorumki son olarak format çözüm yolu diyorsunuz atan arkadaşlarda çözüm yolu olmadıgını söylüyorlar yinede bişeyler söyleyebilecek varsa çözüm yolu hakkında yardımcı olurlarsa sevinirim.
Yoksa son çare bende formatlamak zorunda kalıcagım bilgisayarı. (son çare olarak görünürde görünmesede )

Çözüm yolu bulabilen varmı acaba ?

llLeGoLaSll demiş ki:
Nedeni Sbotu 2 den fazla makınada gırmıs olman
sbotu ben ve bir kardeşim dışında kullanan yok ve bu sorun sadece neden bende degilde genel olsunki gerçi çözüme gerek kalmadı.Sorunsuz çalışıyor şu an boş yere pc formatladım.
sorun nedeni ise eski cfg leri kabul etmemesi sanırım Sbot dosyalarındaki ben böyle bi çözüme ulaştım.Yeni botu indirip tekrardan config ayarlarını vererek.

Terry demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
Nedeni Sbotu 2 den fazla makınada gırmıs olman
sbotu ben ve bir kardeşim dışında kullanan yok ve bu sorun sadece neden bende degilde genel olsunki gerçi çözüme gerek kalmadı.Sorunsuz çalışıyor şu an boş yere pc formatladım.
sorun nedeni ise eski cfg leri kabul etmemesi sanırım Sbot dosyalarındaki ben böyle bi çözüme ulaştım.Yeni botu indirip tekrardan config ayarlarını vererek.
Belki Biri Ögrenmiştir sbot id ve pw yi ? :wink1:

aynı gün içinde onlarca kişinin mi dersin birde aynı accountu kullanan 2 kişi varken ben giremedim oyunda olan arkadaşıda pw deiştirmesini istemem ile dc yedikten sonra aynı hatayıda kendisinde görülmesi ne demek oluyor =)
her neyse sorun hal olduya bu yeterli benim için.

Yukarı Alt