Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SAW VI - TESTERE VI

Serinin 6. filmini dün gece izlemiş bulunmaktayım. Açıkcası sırf izlemiş olmak ve Saw I'e olan saygımdan dolayı izledim, film tabiri caiz ise pert sırf isim için yapılmış gereksiz bir film tek güzel sahne filmin başında yaşamak için et vermelisin diyor adam göbeğini kesiyor en çok eti veren kurtulacak hatun ise bakıyor göbeğine göbek yok göğüslere bakıyor onlarda keçi memesi bi kalıyor kolu alıyor satırı kolunu kesip teraziye atıyor kadın kazanıyor ahahahaa gerçekten göbek sahneyi bi hoş ediyor insanı geri kalan her sahne rezil gibiydi neyse bunun üzerine bir AVATAR Real D 3D yaparım görsel şölen ile dünyaya açılırım 8)

Benim görüşüm artık konusu baydı ondan gittikçe bize pert geliyor..şahsen benide son film pek tatmin etmedi :P

bende izledim, filmin amacı biraz değişti... ilk 3 de hatta 4 de insanlara ders verilme amacı ile yapıldı işkenceler ama sonra iyice seri katile döndü film :)

Açıkçası ben en beğendim sahne FİNAL sahnesi idi. 2 kere izledim... adam nasıl kurtuldu öyle :) diğer bölümde o kadını çok kötü şeyler bekliyor

Yukarı Alt