joysro

Kayıt
11 Haziran 2011
Mesajlar
41
Beğeniler
0
kingo
Savaşlar Hakkında

1. Şehirim fethedildiğinde bu herşeyi kaybettiğim anl****da mıdır?
Tam olarak değil. Şehriniz fethedenin vergiye tabi şehri olarak düşecektir ve temel kaynak çıktınızın %20 si fethedeninize ait olan egemen şehire gönderilecektir.

2. Vergiye tabi şehir nedir ve bana faydası nasıldır?

Vergiye tabi şehir tepesinde bayrağınızın göründüğü fethettiğiniz şehirdir. Vergiye tabi şehir temel gelirinin çıktısının %20 sini hakim egemen şehire gönderir. Örneğin, eğer vergiye tabi şehirlerinizden birisi saatlik 5.000 kaynak çıktısına sahip ise, orijinal kaynaklarınıza ilaveten her saatte 1.000 ilave kaynak alacaksınız.

3. Bir egemen şehire bana iyi bir koruma sağlama karşılığında vergiye tabi şehir olmak için gönüllü olabilir miyim?
Evet. Kolonolişetir e tıklayın ve Vergiye takdimi ni seçerek oyuncunun şehirini yer iminize egemen şehriniz olması için ekleyin!

4. Kaç tane vergiye tabi şehir sahibi olma izinim var?
Kaynak üretiminizi en iyi şekilde arttırmak için sonsuz sayıda vergiye tabi şehir sahibi olabilirsiniz!

5. Vergiye tabilik- Egemenlik ilişkisi nasıl kaldırılır?
Şehrinizin fethedilmesinden sonra 24 saat içinde bağımsızlık savaşı sayesinde egemenliği kırabilirsiniz. Ancak, vergi takdimi ile vergiye tabi bir şehir olmuş iseniz bağımsızlık savaşı başlatma hakkınızı kaybedersiniz. 24 saatten sonra özgür olmak için şehire karşı saldıracaksınız veya egemen şehrinizi fethedecek kuvvetlere katılacaksınız. Tabiki, en basit yol uygulandığından hemen egemenliği kıran İlahi özgürlük olucaktır, öğe alışveriş merkezinden satın alınabilir.

6. Nasıl bir şehir fethedilir?
Birliklerinizi savaşa göndermek için hedefi seçin ve Fethet e basın. Başarılı bir fetih hedef şehrinizin şikeyetini 5 arttırır ve bağlılığını 5 azaltır. Hedef şehrinizin bağlılığı sıfır olana ve otomatikman sizin vergiye tabi şehiriniz olana kadar fetih harekatı başlatmayı sürdürün. Sıradışı kazançlarınızı arttırmak için bunu biraz lig üyelerinizle birlikte yapmayı deneyin!

7. Diğer oyunculara doğru nasıl hücum edebilirim?
Düşmanın bağlılığına ve şikayetine hasar vermeksizin kaynakları yağmalayabilirsiniz? Düşmanı şikeyetini artırıp bağlılığını azaltarak fethetmeyi deneyebilirsiniz fakat herhangi bir kaynak istifadesi alamayacaksınız. Aynı zamanda, bir tek saldırı veya savunma için diğer oyunculara kuvvetlerine katılarak yardımcı olabilirsiniz. Nasıl oynanırın olasılığı sınırsızdır!

8. Savaşta ne olup bittiğini nasıl öğrenebilirim?
Sezar size yazı logunda savaşın deteylı istatistiğini ve grafiksel animasyonda geçmiş savaşın ihtiş****ı sizin için simüle eder. Aklınızın eğitirken önceki taktikleri analiz etmek için savaş raporunuzda tekrardan oynata basın!

9. Kazanmak ve kaybetmek için önemli olanlar nedir?
Açık faktörler savaş alanında ne tür asker kullandığınıza ve ne kadarını savaşa soktuğunuzu içermektedir. Aynı zamanda kahraman ve birlik arttırımı zaferinizin sıradışılığını doğrudan etkiler. Kahramanınızın cesaretini ve egemenliğini arttırmak için Mars madalyası ve Minerva madalyası kullanın; Sparta Stabber ve Murmillo Galea birliğinizin saldırı ve savunmasını arttırır.
 
Yukarı Alt