Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
YAVUZ16 demiş ki:
ben sbot üyeliği satın almak istıyorum elinizde account varsa hesabınıza ptt havalesi yapıcam cevap yazın.. iyi forumlar
özel mesaj gönderdim :)

sbot accountu 10 tl satıyordunuz ama suan 15 tl yazmıssınız.... gecerli fiyat nedir? ayrıca sattıgınız accountlar aktıf account mu?

sbot mod clitness özelliğini geri mi yukluyor bir ara 40-50 çar acabiliyorduk ? bu ayrımı satılıyor suanda?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
ALiCE demiş ki:
sbot mod clitness özelliğini geri mi yukluyor bir ara 40-50 çar acabiliyorduk ? bu ayrımı satılıyor suanda?
Evet bu sbot tan ayrı satılıyor. farklı firmalar olarak.
birnevi sbota eklenti gibi birşey

Takımı
Seçiniz...
hayırlı satışlar bir sorum olucakdı s bot uyelıgım var mod ıcın extra ne yapmam lazım ? dırek sıfırdan uyelıkmı yoksa uyelıgın uzerıne ek ucret ıle olabılırmı ?

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
CooL AngeL demiş ki:
hayırlı satışlar bir sorum olucakdı s bot uyelıgım var mod ıcın extra ne yapmam lazım ? dırek sıfırdan uyelıkmı yoksa uyelıgın uzerıne ek ucret ıle olabılırmı ?
Merhaba, geç cevap için üzgünüm :muck:

SbotMOD tek başına çalışmaz, SbotMOD kullanabilmek için Sbot üyeliğinizin olması gerekiyor.
SbotMOD da aynı sbot gibi hesap içersine aylık yada haftalık süre yükleyerek kullanabilirsiniz.

SbotMOD üyeliklerini 25 TL yada 13 Euro(paypal) yada 150 silk karşılığında satıyorum :headbang:

Takımı
Seçiniz...
ben 25 tl ye sbot uyelıgı almsdım kredi kartı ile kolay geldi bana gamebayiden satın aldım mod uyelıgı dahıl degıldı Pm den bana yardımcı olurmusunuz ? Nasıl alablilrim mod ozellıgını

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
CooL AngeL demiş ki:
ben 25 tl ye sbot uyelıgı almsdım kredi kartı ile kolay geldi bana gamebayiden satın aldım mod uyelıgı dahıl degıldı Pm den bana yardımcı olurmusunuz ? Nasıl alablilrim mod ozellıgını
Tabi pm atıyorum :muck:

Yukarı Alt