Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
17 İnç
Vestel ((Sağlam)) takas edilir. LCD + para verebiliriz :lolmuch: :lolmuch:
Her bilgisayara uyumludur

Morwena

Buralıyım
Ahaaa mönitorün görüntüsüne bakabilir miyiz .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadarmış bu vestel bir dönem bende de vardı kuzene hediye etmiştim ama çok sağlam monitordur bilirim Wink

Morwena

Buralıyım
Aman hacım benim Monitörü değiştircem delirdi Lcd Casper siyah mavi gösteriyo kafayı yicem bi daha hayatta Lcd almam tüplü flat alıcam .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
casper lcd ile sen başta hata etmişsin güzelim Wink

Morwena

Buralıyım
waLLa ne bilem ya ben bişeler yaptım Monitöre yada çok kötü çok parlıyo çok itici gösteriyo yane kısaca Bad Cool

Jigsaw

Aileden
LG Flatron L1710S kullanıyorum senelerdir hiç sorun çıkarmadı sadece en köşede uyuz bi tane yeşil nokta var alındığından beri. Sinir oluyom yeşil nokta parlak. Film izlerken sinir ediyo orda 1px.

pfffffff

Aileden
Jigsaw demiş ki:
LG Flatron L1710S kullanıyorum senelerdir hiç sorun çıkarmadı sadece en köşede uyuz bi tane yeşil nokta var alındığından beri. Sinir oluyom yeşil nokta parlak. Film izlerken sinir ediyo orda 1px.
o yesil noktalar kimi zaman kirmizi noktalar oluyor onlara olu noktami kor noktami bisey diyorlardi aklimda kalmadi simdi
ama bildigim sudur onlar hatali uretim Lcd nin pahali olmasinin ilk sebeplerinden birisi 10 uretimden 9 unda boyle noktalarin olmasidir

ElazigLee demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
o yesil noktalar kimi zaman kirmizi noktalar oluyor onlara olu noktami kor noktami bisey diyorlardi aklimda kalmadi simdi
ama bildigim sudur onlar hatali uretim Lcd nin pahali olmasinin ilk sebeplerinden birisi 10 uretimden 9 unda boyle noktalarin olmasidir
Ölü nokta.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt