bu herifin böle bişeyi yapıp görüntülerini internete yaydığı ülkede hiçmi polis yok bune be

Neverex

Bilgiliyim
Junkie * demiş ki:
bu herifin böle bişeyi yapıp görüntülerini internete yaydığı ülkede hiçmi polis yok bune be
polis nerden bilebilir ki bak kuzum düşünsene birisi seni alıp gece evine hiç birşey olmamış gibi götürüyor ve sessizce bunları yapıyor nerden bilebilirsin ki :curtain:

Her ne kadar bölümün üzerinde 18+ yazsa da sonuçta küçük yaştaki kullanıcılarında buraya girmesi bi hayli kolay bırakın küçük yaşı yetişkin bir insanın bile ruh halini bile bozmaya yeter ve hakikaten yenilir yutulur resimlerden biri de değil bu yüzden ben bu başlığın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum..

FawKes demiş ki:
Her ne kadar bölümün üzerinde 18+ yazsa da sonuçta küçük yaştaki kullanıcılarında buraya girmesi bi hayli kolay bırakın küçük yaşı yetişkin bir insanın bile ruh halini bile bozmaya yeter ve hakikaten yenilir yutulur resimlerden biri de değil bu yüzden ben bu başlığın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum..
Boşuna +18 yazmıyor orada onlar da burasının kendilerine uygun olmadığını anlayana kadar takılsınlar, elbet istemedikleri hallere düşerler ve birdaha uğramazlar.

FawKes demiş ki:
Her ne kadar bölümün üzerinde 18+ yazsa da sonuçta küçük yaştaki kullanıcılarında buraya girmesi bi hayli kolay ..
Dikkat etttiysen burda ne demek isteğimi anlattım sonuçta insan bu çoğu zaman her ne kadar tadını kaçıracağanı bilse bile merakından dolayı bu duruma yenik düşüp böyle konulara bakmadan edemiyor ve tekrarlıyorum değil küçük yaştali kullanıcılar 18+ kullanıcıların dahi etkileyebilecek bir konu (örnek verecek olursak kendini pokemon sanarak çatıdan atlayan çocuk) ve yineleyerek söylüyorum bu başlığın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.

Dikkat etttiysen burda ne demek isteğimi anlattım sonuçta insan bu çoğu zaman her ne kadar tadını kaçıracağanı bilse bile merakından dolayı bu duruma yenik düşüp böyle konulara bakmadan edemiyor ve tekrarlıyorum değil küçük yaştali kullanıcılar 18+ kullanıcıların dahi etkileyebilecek bir konu (örnek verecek olursak kendini pokemon sanarak çatıdan atlayan çocuk) ve yineleyerek söylüyorum bu başlığın kaldırılması gerektiğini düşünüyorum.
FawKes çok doğru söylüyor bende başlığın kaldırılmasından yanayım :coffee:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
jedi34 demiş ki:
saçma geliyo bana böyle şeyler.. abartılmış boyle bişy olamaz :confused1:
Olmuş işte daha ne olacak :roll:

PS : Zevk mi alıyorlar bunlar böyle yapınca, Allah kimseyi böyle varlıkların eline düşürmesin :buddha:

Yukarı Alt