sarkoLata demiş ki:
Prisoners demiş ki:
Çok başaralı öncelikle emeğine sağlık demek istiyorum.
Bu programın arkadaşlarımında dediği gibi stat, blue basanınıda yapmak mümkünmüdür ? Eğer böyle birşey mümkünse bir ilke adını yazdırırsın bro :)
Vaktim yok ya :beer:

@abdullah338
oyun açıkken (id pw girme kısmındayken) cmd'ye netstat -n yaz. Hedef iplerde sonu :15779 ile biten senin serverdır.

Collapse demiş ki:
15779 port arkadaşım.. İpyide portuda mbottan bak nstat kafa karışıklığı.. Mbotta seyirler kısmında swye ilk girdiğinde yazar ip"xxxx" port "xxxx" şeklinde..

ps: pes olmuş 2013 hala ip adresinin nasıl bir adres olduğunu bilmeyenler var daral:
burdaki alıntıya göre yorum yaptım aşağılamaya çalışmandaki amaç nedir?

EmmaW

Collapse demiş ki:
15779 port arkadaşım.. İpyide portuda mbottan bak nstat kafa karışıklığı.. Mbotta seyirler kısmında swye ilk girdiğinde yazar ip"xxxx" port "xxxx" şeklinde..

ps: pes olmuş 2013 hala ip adresinin nasıl bir adres olduğunu bilmeyenler var daral:
sene olmuş 2013 deneme modun üyeye ters cevap vermemesi gerektiğini bilmeyenler var daral:

Takımı
Galatasaray
Tartışmaya gerek yok agalar... erchin hala yapamadıysan pmden teamviewer id/pw yolla halledeyim.

sarkoLata demiş ki:
Tartışmaya gerek yok agalar... erchin hala yapamadıysan pmden teamviewer id/pw yolla halledeyim.
hallettim teşekkürler

ps: halletmesine hallettimde hoca.. virustotal 15virus buluyor senin sonuç güncel midir? güncelleyebilir misin?

sa. ben bunu +11 den devam ederek kullanmak istiyorum fakat item yanınca değilde kaybolunca dc veriyor bunun bi çözümü varmı bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Sbotun yanında ezik kalsa da mükemmel özellikle ücretsiz olması çok güzel :D

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Port sw'nin oyunculara açtığı kapıdır, nadiren değişir genelde 15779 olur.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Bu port olayı nedir acaba ? Sabit birşey mi ?
ona bişey yazmana gerek yoktu sanırım sadece ıp yazıp gireceksin.

Daha önce sbot harici böyle program kullanmamıştım..

Çok hoşuma gitti eline sağlık fakat bir sorun var

Sadece bende olup veya benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama yeşil dolan bölme dolup +basma işlemi duruyor programın genel bir sorunumudur yoksa cözümü varmı acaba?

Yukarı Alt