Arkadaşlar biraz önce sanalpazar üzerinden kredi kartı ile PS3 aldım.Yalnız Provizyon Tutarını bilmediğim için 3 kere yanlış girdim Simdi sitede diyor ki

Giriş haklarınız bitti ve Provizyon Tutarını yanlış girdiniz.
Ödemeniz SanalPazar tarafından tekrar değerlendirilecektir.

Sayın ......, Ödeme Doğrula işleminde 3 denemenizde de hatalı giriş yapmışsınız.Bu aşamada "Ödeme Doğrula" işlemini doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz için Kartınızdan çekilmiş olan ön provizyon tutarını öğrenmeniz gerekmektedir ve bunu bize bildirmeniz gerekmektedir. Bunun için kartınızın bağlı bulunduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet bankacılığı yoluyla, ön provizyon tutarı 0,01 ile 0,99 kuruş arasında, bankanın çekmiş olduğu tutarı öğrenerek bize bu mesajı yanıtlayarak bildiriniz. Aksi durumda işleminiz onaylanmayacaktır.Saygılarımızla,SanalPazar

Simdi ben Provizyon kodunu girmiycem malum sebeblerden dolayı simdi ben provizyon kodunu girmediğimde karttan çekilen paranın yeniden aktarılması kaç gün sürer ?

Ön Provezyon kodunu girmediğiniz takdirde kartınızdan para çekilmiyor diye biliyorum ben. Aksi olursa da en geç 3 iş gününde geri ödeme yapılır.

Yukarı Alt