Gerekli Program

Total Video Converter HD >>>> DOWNLOAD Total Video Converter HD 3.60

Programı kurduktan sonra programı açıp aşağıdaki adımları izleyin.

ADIM-1

ADIM-2

ADIM-3

ADIM-4

ADIM-5

Setting'e tıklayın.Audio Option sekmesini açın ve resimdeki ayarları kaydedin.Hiçbir ayar yapmadan çevirdiğinizde ses kalitesi çok kötü oluyordu.Bu şekilde ses kalitesi mükemmel oluyor.Siz de farkedeceksiniz.

ADIM-6

İşlem tamamlanmıştır.Videoyu telefonunuza atıp izleyebilirsiniz.

Bende Samsung Corby var. Bu programla HD yaptığım videolar gerçekten harika oluyor arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ediyorum... Herhangi bir sorunda konu altından yardım edebilirim

bakalım suan aynı dedgın gıbı yapıorum nasıl olucak vıdeo telefona attıgıma guzel olur ıns.:D

Cok saolasın 10 numara olmus ama şu köşede yazıyı nasıl kaldırcaz totel vidyo yazan yazııyı ustte vidyoyu dönusturdukten sonraki

MaPaP4 demiş ki:
Cok saolasın 10 numara olmus ama şu köşede yazıyı nasıl kaldırcaz totel vidyo yazan yazııyı ustte vidyoyu dönusturdukten sonraki
köşede yazan yazıyı nasıl kaldıracağını bilmiyorum zaten bir zararı yok dursun makara:
lemus12tr demiş ki:
Olursa +rep :P
--Teşekkürler , Deniycem
önemli değil :beer:

Sırf buraya yorum yazmak için üye oldum, eline emeğine sağlık samsung star wifi'de denedim, harika kalitede izleyebiliyorum, çok ama çok saol...

usta ben altyazı gömemiyorum dediklerinin aynısını yaptım hd version 3.60 denedim dediğğin gibi genede altta altyazı ekle seceneği cıkmıo 3.10 da cıkıo bitek 3.10 da ise ıphone yok :S

hacı anlamadm bende samsug star wifi var iphone videoya gore mı ayarlıcam

ellerine saglık ta bende samsung S5233 var yukardaki işlemleri aynen yaptım ama desteklenmeyen ortam biçimi diye bi yazı cıkıyo ne yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim

bu siteden cacık olmazzzzz dedıgını uyguladım vıdeo acmıyo allok video joineri kurdum vıdeoları actı dokunmatık oyun dıye ındırdıgım oyunlarda acmıyo mılletımı kandırıyosunuz anlamadım yardımcı olanda yok zaten allok video joiner i kurun cozunurlugu 320 240 yapın acmazsa o zaman gelı soyleyın bana

Sırf bu mesajı yazmak için üye oldum.. Benim Samsung Monte s5620 var valla sayenizde artık hd video izleyebiliyorum.. Çok teşekkürler alkis: Ama bir sorum olacak videolardaki sesler biraz donuk donuk geliyor gibi onun çözümü varmı.. Yardımınız için teşekkürler :thumbsup:

Yukarı Alt