1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Samsung NB30: Sağlam ve Dayanıklı Netbook


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.453
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Samsung NB30: Sağlam ve Dayanıklı Netbook


  [​IMG]


  Samsung firmasının yeni çıkardığı NB30 Netbook ürünü, dış kaplaması ile şoklara karşı darbe emilimini sağlıyor. Darbelerin yanında parmak izi gibi lekelerin oluşmamasını sağlayan kaplama, çiziklere karşı da ekstra bir koruma sağlıyor.
  Bu dış korumayla birlikte Sabit Disk Sürücüsü'nde bulunan serbest düşüş sensörü ile olası bir kaza anında verileriniz otomatik olarak disk içinde koruma moduna geçiyor. Tüm bu korumalar da yetmediyse, sizlere iyi bir haberimiz daha var. Saatlerce bilgisayar başında oturuyor ve konsantrasyon bozukluğundan dolayı içtiğiniz içecekleri etrafa döküyorsanız; Samsunb NB30 size 50cc'ye kadar sıvı dökülmelerine karşı da koruyor.

  Intel'in en son Atom N450 işlemcisiyle birlikte sunulan ürün, 10.1"lik bir ekrana sahip. Kullanım özelliklerine bağlı olarak 11 saate kadar pil çalışma süresi sunan NB30, çevreye duyarlılık ve kullanılabilirlik standartlarına mükemmel uyumu nedeniyle de ayrıca ödüllendirildi. TCO Sertifikalı model, ayrıca Eco RoHS standartları ile de uyumlu. Bu yönden kullanım kolaylığı ve performans için ergonomik şekilde tasarlanan Samsung Netbook'larının üretiminde hiçbir şekilde cıva kullanılmadı ve arkadan aydınlatmalı LED ekranları sayesinde de önemli seviyede daha az enerji tüketimi sağlandı. Ultra hafif olması, sağlam ve kompakt tasarımının yanısıra, üretiminde ve yaşam süresi boyunca kullanım sürecinde daha az enerji tükettiği için "çevre dostu" olarak adlandırılan ürününün detaylı bilgisine Samsung'un internet sitesi'nden ulaşabilirsiniz.


  [​IMG][​IMG]