A

Anonymous

Guest
Her takımın Fan clubu olurda gariplerin , acıların , kocalarından dayak yiyen töre kaçkını kadınların Kurdugu ŞaLvaR Sporun Neden Fan clubu olmasın ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

haydi devam

Üye olmak isteyenler soylesin yazıcam :lol:
Kuruluş : 8 Ağustos 2007 Saat 19.58 :lol:
1.theilker
2.Morwena
3.Thief_
4.erikboy
5.StarkDrache
6.mc55filiz
7.baho1992
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
Kayıt
16 Nisan 2007
Mesajlar
4.355
Beğeniler
0
aferin iyi ilgi çekmişsin hemen eklemeler yapacağım donatalım bu Clubı da Cool
 
A

Anonymous

Guest
Şalvarspor ders verdi

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Kaptaş Köyü'nde şalvarlı kızlardan oluşan Alyazmalıspor ile Bindallıspor arasındaki futbol karşılaşması renkli görüntülere sahne oldu. Erkekler arasında yapılan turnuvadaki final maçının devre arasında sahaya çıkan şalvarlı kızların karşılaşmasına futbolseverler büyük ilgi gösterdi. Maç öncesi kızlara taktik veren Alyazmalıspor takımının antrenörü Mehmet Demir, 'Kızlar, burada erkeklere top oynamasını öğretin' dedi.

2 BİN KİŞİ İZLEDİ

Sevgi Barış Dostluk Stadı'nda yapılan karşılaşmada şalvarlı kızlar, 'Küfür ve Şiddete Hayır' yazılı pankartla sahaya çıktılar. Yaşları 15 ile 19 arasında değişen ve yöresel kıyafetleriyle sahaya çıkan genç kızların maçını aileleri ve çevre köylerden gelen yaklaşık 2 bin vatandaş izledi. Kızlar, 10'ar dakikadan iki devre maç yaptılar. Büyük çekişmeye sahne olan ve 2 kırmızı kartın gösterildiği karşılaşmayı Alyazmalıspor, Fatma Uludağ'ın attığı gollerle 2-0 kazandı.
 

StarkDrache

Bilgiliyim
Kayıt
13 Mayıs 2007
Mesajlar
2.956
Beğeniler
0
Şehir
Kuzey Yarım Küre
Bndan sonra adaylık ücretli ;

Her Serverden Farklı Miktarda gold Alıncaktır ( Yönetimden :mrgreen: )

Oasis ; 100k
Troy ; 100k
Pacific ;99k
Herkules; 98k

gibi :lolmuch:
 
A

Anonymous

Guest
Şalvarlı maç kıyafetiyle ünlenen Burdur'un bayan futbol takımı, geçtiğimiz günlerde Yayladere'de yapılan köy düğünü sonrasında forvetini kaybetti.

Performansından cok maç kıyafetiyle şöhreti yakalayan Burdur'un bayan futbol takımının forvet bölgesine büyük darbe evlilik müessesinden geldi. Gökhan İnce ile geçtiğmiz günlerde Burdur'un Yayladere Köyü'nde yapılan otantik düğünle dünya evine giren forvet oyuncusu Figan Tokat, çiçeği burnunda damadın vetosu nedeniyle yeşil sahalara veda etmek zorunda kaldı.

Takım arkadaşlarının da katıldığı düğün töreninde mutlulukla burukluk bir arada yaşandı. Eşiyle beş yıllık bir flört dönemi sonunda evlenme kararı aldıklarını açıklayan Tokat, "Gökhan futbol oynamamı istemediği için takımdan ayrılmak zorunda kalıyorum. Evlendiğim için cok mutluyum fakat arkadaşlarımdan ayrılmak da beni üzüyor" dedi.

Figan'dan başka Şalvarspor formasını giyen üç oyuncusunun daha evlilik hazırlığı içinde olduğu öğrenildi.
 
A

Anonymous

Guest
Şalvarspor, Çiller’i maça davet etti

DYP lideri Tansu Çiller, dün Burdur’un Güneyyayla köyünde kurulan ve bir anda kamuoyunda ilgi odağı haline gelen “Şalvarspor”lu kadın futbolcuları ve yöneticilerini kabul etti.

Çiller, Şalvarspor’un, Anadolu’nun kendi özünde değişmeden, değişimi kucaklamaya ne kadar hazır olduğunu gösterdiğini söyledi. Kendisinin Türkiye’nin ilk kadın başbakanı olduğunu hatırlatan Çiller, futbol takımını dünyaya verdiği güzel mesaj ve cesaretinden dolayı kutladı.

Daha sonra kadın futbolcular Çiller’e getirdikleri yemenileri hediye etti. Çiller, futbolcu ve yöneticileriyle birlikte resim çektirdi. Futbolculara, “Hanginiz forvet oynuyor?” sorusunu yönelten Çiller, “Kadınlar genelde defansta oynar.” dedi. Şalvarsporlular, Çiller’i maçlarına davet ettiler ve bir süre “Başbakan Çiller” diye slogan attılar. Ankara, Zaman

22.03.2002
 
A

Anonymous

Guest
ŞALVAR SPOR KORE TV'SİNDE!

Burdur'un Güney Yayla Köyü'nde şalvar ve başörtüleri ile futbol oynayan genç kızların ünü, Türkiye sınırlarını aştı. 2002 Dünya Kupası öncesi Türkiye'de çekimler yapan Güney Kore'nin SBS Televizyonu, Burdur'a gelip ��Şalvarspor�� olarak nitelenen gerç kızları görüntüledi.

Yöresel kıyafetleri ile futbol oynayan ve ��Şalvarspor�� olarak anılan Burdur'un Güney Yayla Köyü kızları, 2002 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Güney Kore'nin SBS Televizyonu'na özel haber oldu. Mayıs ayı sonunda başlayacak Dünya Kupası için Türkiye'de çekimler yapan SBS Televizyonu, Burdur'un Güney Yayla Köyü'ne geldi.

Prodüktör Kyeong Soon Lee, kameraman Sangha Lee, tercüman Snhw Kim ve Serkan Özdamar, köyde muhtar Vedat Tokmak tarafından karşılandı. Burdurlu kızlar, harman yaptıkları sahada Kore TV'si için kendi aralarında özel maç yaptılar. Kameraman Sangha Lee, kıyasıya mücadeleleri kadar gol sevinçleriyle de ilgi çeken Şalvarspor'un genç kızlarını yakından görüntüledi.

EŞOFMAN İSTİYORUZ!

Prodüktör Kyeong Soon Lee, Türkiye'yi tanıtan film hazırladıklarını belirterek ��Burdurlu kızları medyadan takip ettik. İlgimizi çektiler ve Türkiye'nin tanıtım görüntülerinde kullanmak için Burdur'a geldik. Ülkeyi tanıtan fragmanlarda Güney Yaylalı kızların futbol fanatikliğini göstereceğiz�� dedi. Şalvarsporlu kızlar, kamera karşısına geçip Türkçe yaşlarını ve isimleri söyledi, köyde yaptıkları işleri anlattılar.

Güney Yayla Köyü Muhtarı Vedat Tokmak, futbol oynayan kızların, köyün adını dünyaya duyurduğunu belirtti, ancak kendilerine verilen malzeme yardımı sözünün yerine gelmediğini söyledi. Muhtar Tokmak, ��Eşofman ve ayakkabı gönderileceğini söylemişlerdi ama henüz ortada bir şey yok�� diye konuştu.

Bu arada Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Akademisi öğrencisi ve Güney Yaylalı Altan Zengin da Şalvarspor'a antreman yaptırmaya başladı.
 
A

Anonymous

Guest
StarkDrache demiş ki:
Bndan sonra adaylık ücretli ;

Her Serverden Farklı Miktarda gold Alıncaktır ( Yönetimden :mrgreen: )

Oasis ; 100k
Troy ; 100k
Pacific ;99k
Herkules; 98k

gibi :lolmuch:

yok simdilik beleş :lol:
 
Yukarı Alt