Kartal, Guti'ye kavuşuyor... Siyah-Beyazlı yönetim tıpkı Querasma'ya yaptığı gibi İnönü Stadı'nda muhteşem bir törenle İspanyol yıldıza sözleşme imzalatacak
UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçlarında rakibini eze eze adını bir üst tura yazdıran Beşitaş'ta sıra transfere geldi... Querasma'yı kadrosuna kattıktan sonra transferde sessiz kalan Siyah-Beyazlı yönetim uzun süredir kadrosna katmak için çaba harcadığı Real Madrid'in yıldız futbolcusu Guti transferinde artık sona yaklaştı...

AVRUPA LİGİ MAÇLARI BEKLENDİ
Siyah-Beyazlı yönetimin, tıpkı Portekizli yıldız Queresma gibi İspanyol golcüye de İnönü Stadı'nda görkemli bir törenle imza attırmanın hesaplarını yapıyor... Avrupa Ligi 2. tur maçlarının bitmesini bekleyen yönetim, salı günü Guti'yi resmi imzayı attıracak...

TOPRAK'TAN CİMBOM'A TAŞ!
Guti transferinnin 2-3 gün içinde biteceğinin müjdesini ise Beşiktaş Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak verdi. Diğer bir Real Madridli futbolcu Raul için de olumlu açıklamalarda bulunan Toprak, "Guti transferi bitti. 2-3 gün içinde aramızda olacak. Raul transferinde ise önemli aşamalar kaydettik. Ancak gelmesi için biraz zaman alacak" diye konuştu. Delgado'nun durumuna da değinen Toprak, "Kadroda azaltmaya gitmek durumundayız. Delgado çok profesyonel bir oyuncu. Takımda olmasını isterim" dedi. Toprak, İnönü Stadı'nın yeniden yapılmasıyla ilgili de, "Bize gerekli izinleri versinler yeter. Bizim başkaları gibi TOKİ'ye ihtiyacımız yok" diyerek ezeli rakbi G.Saray'a taş attı.

GUTI'YE ÖZEL PROGRAM!
Beşiktaş Teknik Direktör Schuster'in de eski öğrencisi Guti'ye kavuşmak için sabırsızlandığı öğrenildi. Alman hoca, antrenman ve maç eksiği bulunan İspanyol golcüsüne tatilde uygulaması için özel bir çalışma programı gönderdiği bildirildi.

Yukarı Alt