-Resim Silinmiş.
BU BLADE ARTIK SADECE HAYALLERIMDE KALDI KULLANMASI GUZELDI AMA +11 DE YANDI ISTE INSANOGLU YETINMEK BILMIYOR BU CHAR SATILAMK UZERE YOLDADIR kahvekeyfi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
konu yanlış yerde dicem ama bu silah her konuya girer ellerine saglık el yapımı bi +10 gorduk helal inş 72 lere^^

hehe hayırlı olsun kanka aklıma kore geldi lv38 adam 29+9 sword basmıs kullanıyordu sende uyeni silaha para vermiyim die bastın dimi :lolmuch: amma uyanıksın sen ben biliyom seni Wink

Only4yOu demiş ki:
hehe hayırlı olsun kanka aklıma kore geldi lv38 adam 29+9 sword basmıs kullanıyordu sende uyeni silaha para vermiyim die bastın dimi :lolmuch: amma uyanıksın sen ben biliyom seni Wink
hehe :lolmuch: tabı canım yenı sılaha ne gerek var bu olduktan sonra 72+6.5 lwl sılaha esıt haaha :mrgreen: ama +11 denıycem kesınlıkle 2 haft aıcınde denıcem 1 ımmortal 1 astral daha bascam 2 gun sonrada +11 yapıcam o daha farklı parlıyo cunku belkı kısmetse +12-+13 falan fılan :mrgreen:

kanka +14 dene nasıl anlatayım sana +5 i düşün kırmızı parlıyor dioz ya +14 ün yanında pembe kalıyor o :lolmuch: kıpkırmızı öle birşey olsa gerek

y ye bastı silahı koydu elix i koydu lucky powder a gerek bile görmedi fuse butonuna bastı

nasıl ypatın die bi soruyu nasıl soruyonuz cok merak ediyorum. sans işte basıyon tutarsa tutuyor alala

Yukarı Alt